Denso Iris 95 vs 64 Chanson V Magic

Nome oficial do Chanson V Magic: Chanson V-Magic.

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
95
:
64
D
HT 46-29
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
109.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Denso Iris
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Chanson V Magic
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Denso Iris
2
Remisy
0
Wygrane Chanson V Magic
0
Średnia punktów
109.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Denso Iris
Procent
-14.5
100%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Denso Iris
Procent
-14.5
100%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Denso Iris
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
75%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Denso Iris
2
Remisy
0
Wygrane Chanson V Magic
0
Średnia punktów
109.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Denso Iris
Procent
-14.5
100%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Denso Iris
Procent
-14.5
100%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Denso Iris
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
75%

Denso Iris — ostatnie 5 meczów

Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
64
:
39
Przerwa: 36-20
Herb Chanson V-Magic
Chanson V-Magic
Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
94
:
55
Przerwa: 50-24
Herb Himeji Egrets
Himeji Egrets
Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
112
:
52
Przerwa: 60-37
Herb Himeji Egrets
Himeji Egrets
Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
68
:
66
Przerwa: 31-22
Herb Aisin Wings
Aisin Wings
Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
74
:
54
Przerwa: 36-30
Herb Aisin Wings
Aisin Wings
Strona 1 z 2

Chanson V Magic — ostatnie 5 meczów

Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
64
:
39
Przerwa: 36-20
Herb Chanson V Magic
Chanson V Magic
Zakończone
Chanson V Magic
Herb Chanson V Magic
98
:
60
Przerwa: 48-29
Herb Ebara Vickies
Ebara Vickies
Zakończone
Chanson V Magic
Herb Chanson V Magic
89
:
70
Przerwa: 37-31
Herb Ebara Vickies
Ebara Vickies
Strona 1 z 2

Denso Iris vs Chanson V Magic — historia H2H

Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
64
:
39
Przerwa: 36-20
Herb Chanson V-Magic
Chanson V-Magic
Zakończone
Chanson V-Magic
Herb Chanson V-Magic
42
:
74
Przerwa: 20-41
Herb Denso Iris
Denso Iris

Jaki jest bilans spotkań między Denso Iris a Chanson V Magic?

Historia spotkań Denso Iris x Chanson V Magic: 2 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 0W (ostatnie 2 meczów). 219 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 09/12/2022 às 22:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Denso Iris
2
Remisy
0
Zwycięstwa Chanson V Magic
0
Gole w historii
219

Najwyższe zwycięstwa

  • Denso Iris: Denso Iris 74 x 42 Chanson V Magic

Ostatnie spotkania

  1. Denso Iris 64 x 39 Chanson V Magic
  2. Denso Iris 74 x 42 Chanson V Magic

Denso Iris x Chanson V Magic — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Denso Iris a Chanson V-Magic. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Denso Iris ma 8 zwycięstw i 2 porażek, zdobywając 744 punktów i tracąc 611. Chanson V-Magic ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 661 punktów i tracąc 704.

Wydajność

Denso Iris ma 80% zwycięstw i średnio 74.4 punktów na mecz. Chanson V-Magic ma 50% i średnio 66.1 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Denso Iris wygrała 6, a Chanson V-Magic 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Denso Iris ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Chanson V-Magic ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Denso Iris ma 70% zwycięstw i średnio 72.7 punktów. Na wyjeździe Chanson V-Magic ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 125.2 na mecz. Analizuj linie sum.