Chanson V Magic 74 vs 80 Hitachi High Tech Cougars

Nomes oficiais dos clubes: Chanson V-Magic e Hitachi High-Tech Cougars.

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
151.33ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Chanson V Magic
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Hitachi High Tech Cougars
30%3Z 0R 7P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Chanson V Magic
2
Remisy
0
Wygrane Hitachi High Tech Cougars
1
Średnia punktów
151.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
33.3%
66.7%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Chanson V Magic
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Chanson V Magic
Procent
-14.5
0%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Chanson V Magic
Procent
-14.5
0%
-10.5
8.3%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Chanson V Magic
2
Remisy
0
Wygrane Hitachi High Tech Cougars
1
Średnia punktów
151.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
33.3%
66.7%
80.5
33.3%
66.7%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Chanson V Magic
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Chanson V Magic
Procent
-14.5
0%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Chanson V Magic
Procent
-14.5
0%
-10.5
8.3%
-7.5
25%

Chanson V Magic — ostatnie 5 meczów

Zakończone
Chanson V Magic
Herb Chanson V Magic
98
:
60
Przerwa: 48-29
Herb Ebara Vickies
Ebara Vickies
Zakończone
Chanson V Magic
Herb Chanson V Magic
89
:
70
Przerwa: 37-31
Herb Ebara Vickies
Ebara Vickies
Strona 1 z 2

Hitachi High Tech Cougars — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Chanson V Magic vs Hitachi High Tech Cougars — historia H2H

Jaki jest bilans spotkań między Chanson V Magic a Hitachi High Tech Cougars?

Historia spotkań Chanson V Magic x Hitachi High Tech Cougars: 3 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 1W (ostatnie 3 meczów). 454 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 05/11/2022 às 00:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Chanson V Magic
2
Remisy
0
Zwycięstwa Hitachi High Tech Cougars
1
Gole w historii
454

Najwyższe zwycięstwa

  • Chanson V Magic: Chanson V Magic 76 x 71 Hitachi High Tech Cougars
  • Hitachi High Tech Cougars: Chanson V Magic 84 x 87 Hitachi High Tech Cougars

Ostatnie spotkania

  1. Chanson V Magic 84 x 87 Hitachi High Tech Cougars
  2. Chanson V Magic 70 x 66 Hitachi High Tech Cougars
  3. Chanson V Magic 76 x 71 Hitachi High Tech Cougars

Chanson V Magic x Hitachi High Tech Cougars — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Chanson V-Magic a Hitachi High-Tech Cougars. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Chanson V-Magic ma 5 zwycięstw i 5 porażek, zdobywając 661 punktów i tracąc 704. Hitachi High-Tech Cougars ma 3 zwycięstw i 7 porażek w 10 meczach, zdobywając 674 punktów i tracąc 766.

Wydajność

Chanson V-Magic ma 50% zwycięstw i średnio 66.1 punktów na mecz. Hitachi High-Tech Cougars ma 30% i średnio 67.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Chanson V-Magic wygrała 8, a Hitachi High-Tech Cougars 2.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Chanson V-Magic ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Hitachi High-Tech Cougars ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Chanson V-Magic ma 50% zwycięstw i średnio 67 punktów. Na wyjeździe Hitachi High-Tech Cougars ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 148.5 na mecz. Analizuj linie sum.