Elan Chalon 70 vs 74 Sluc Nancy Basket

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 9 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
70
:
74
V
HT 42-40
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
161.78ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Elan Chalon
30%3Z 0R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Sluc Nancy Basket
30%3Z 0R 7P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Elan Chalon
4
Remisy
0
Wygrane Sluc Nancy Basket
5
Średnia punktów
161.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
66.7%
33.3%
160.5
66.7%
33.3%
170.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
77.8%
22.2%
80.5
55.6%
44.4%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Elan Chalon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
11.1%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Elan Chalon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
11.1%
-7.5
11.1%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Elan Chalon
Procent
-14.5
2.8%
-10.5
5.6%
-7.5
8.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Elan Chalon
4
Remisy
0
Wygrane Sluc Nancy Basket
5
Średnia punktów
161.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
66.7%
33.3%
160.5
66.7%
33.3%
170.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
77.8%
22.2%
80.5
55.6%
44.4%
85.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Elan Chalon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
11.1%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Elan Chalon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
11.1%
-7.5
11.1%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Elan Chalon
Procent
-14.5
2.8%
-10.5
5.6%
-7.5
8.3%

Elan Chalon — ostatnie 5 meczów

France Pro A|ndz 10/03/24 10:30
Zakończone
France Pro A|sob 02/03/24 14:30
Zakończone
Le Portel
Herb Le Portel
99
:
96
Przerwa: 43-35
Herb Elan Chalon
Elan Chalon
France Pro A|sob 10/02/24 14:30
Zakończone
Le Mans Basket
Herb Le Mans Basket
98
:
72
Przerwa: 43-44
Herb Elan Chalon
Elan Chalon
France Pro A|ndz 04/02/24 10:30
Zakończone
France Pro A|ndz 28/01/24 10:30
Zakończone
Monaco Basket
Herb Monaco Basket
82
:
69
Przerwa: 46-33
Herb Elan Chalon
Elan Chalon
Strona 1 z 2

Sluc Nancy Basket — ostatnie 5 meczów

France Pro A|śr 20/03/24 16:30
Zakończone
French Basketball Cup|sob 16/03/24 14:00
Zakończone
France Pro A|ndz 10/03/24 15:00
Zakończone
France Pro A|sob 02/03/24 14:30
Zakończone
LNB Pro A Leaders Cup|pt 16/02/24 09:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Elan Chalon vs Sluc Nancy Basket — historia H2H

France Pro A|sob 16/09/23 13:30
Zakończone
Élite 2|pt 13/05/22 15:00
Zakończone
Élite 2|sob 15/01/22 16:00
Zakończone
LNB Pro B Leaders Cup|wt 26/10/21 15:00
Zakończone
LNB Pro B Leaders Cup|sob 25/09/21 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Elan Chalon a Sluc Nancy Basket?

Historia spotkań Elan Chalon x Sluc Nancy Basket: 9 spotkań — {home} 4W, 0R, {away} 5W (ostatnie 9 meczów). 1456 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 16/09/2023 às 10:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Elan Chalon
4
Remisy
0
Zwycięstwa Sluc Nancy Basket
5
Gole w historii
1456

Najwyższe zwycięstwa

  • Elan Chalon: Elan Chalon 106 x 74 Sluc Nancy Basket
  • Sluc Nancy Basket: Elan Chalon 56 x 76 Sluc Nancy Basket

Ostatnie spotkania

  1. Elan Chalon 83 x 92 Sluc Nancy Basket
  2. Elan Chalon 56 x 76 Sluc Nancy Basket
  3. Elan Chalon 72 x 71 Sluc Nancy Basket
  4. Elan Chalon 75 x 93 Sluc Nancy Basket
  5. Elan Chalon 82 x 85 Sluc Nancy Basket
  6. Elan Chalon 106 x 74 Sluc Nancy Basket
  7. Elan Chalon 59 x 69 Sluc Nancy Basket
  8. Elan Chalon 92 x 83 Sluc Nancy Basket
  9. Elan Chalon 99 x 89 Sluc Nancy Basket

Elan Chalon x Sluc Nancy Basket — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Élan Chalon a SLUC Nancy Basket. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Élan Chalon ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 904 punktów i tracąc 792. SLUC Nancy Basket ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 844 punktów i tracąc 781.

Wydajność

Élan Chalon ma 60% zwycięstw i średnio 90.4 punktów na mecz. SLUC Nancy Basket ma 70% i średnio 84.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Élan Chalon wygrała 5, a SLUC Nancy Basket 5.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Élan Chalon ma 3 zwycięstw i 2 porażek. SLUC Nancy Basket ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Élan Chalon ma 80% zwycięstw i średnio 92.3 punktów. Na wyjeździe SLUC Nancy Basket ma 30% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 165 na mecz. Analizuj linie sum.