Horticult Kontich Wolves Hse A 96 vs 74 Bc Mailleux Comblain

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
175.00ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Horticult Kontich Wolves Hse A
90%9Z 0R 1P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Bc Mailleux Comblain
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Horticult Kontich Wolves Hse A
0
Remisy
0
Wygrane Bc Mailleux Comblain
2
Średnia punktów
175.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Horticult Kontich Wolves Hse A
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Horticult Kontich Wolves Hse A
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Horticult Kontich Wolves Hse A
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Horticult Kontich Wolves Hse A
0
Remisy
0
Wygrane Bc Mailleux Comblain
2
Średnia punktów
175.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Horticult Kontich Wolves Hse A
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Horticult Kontich Wolves Hse A
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Horticult Kontich Wolves Hse A
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Horticult Kontich Wolves Hse A — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Bc Mailleux Comblain — ostatnie 5 meczów

Zakończone
Zakończone
Zakończone
Zakończone
Zakończone
Strona 1 z 2

Horticult Kontich Wolves Hse A vs Bc Mailleux Comblain — historia H2H

Jaki jest bilans spotkań między Horticult Kontich Wolves Hse A a Bc Mailleux Comblain?

Historia spotkań Horticult Kontich Wolves Hse A x Bc Mailleux Comblain: 2 spotkań — {home} 0W, 0R, {away} 2W (ostatnie 2 meczów). 350 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 18/11/2023 às 14:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Horticult Kontich Wolves Hse A
0
Remisy
0
Zwycięstwa Bc Mailleux Comblain
2
Gole w historii
350

Najwyższe zwycięstwa

  • Bc Mailleux Comblain: Horticult Kontich Wolves Hse A 66 x 104 Bc Mailleux Comblain

Ostatnie spotkania

  1. Horticult Kontich Wolves Hse A 66 x 104 Bc Mailleux Comblain
  2. Horticult Kontich Wolves Hse A 73 x 107 Bc Mailleux Comblain

Horticult Kontich Wolves Hse A x Bc Mailleux Comblain — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Horticult Kontich Wolves HSE A a BC Mailleux Comblain. 7 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Horticult Kontich Wolves HSE A ma 2 zwycięstw i 8 porażek, zdobywając 840 punktów i tracąc 928. BC Mailleux Comblain ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 931 punktów i tracąc 866.

Wydajność

Horticult Kontich Wolves HSE A ma 20% zwycięstw i średnio 84 punktów na mecz. BC Mailleux Comblain ma 70% i średnio 93.1 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 7 meczach Horticult Kontich Wolves HSE A wygrała 2, a BC Mailleux Comblain 5.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Horticult Kontich Wolves HSE A ma 1 zwycięstw i 4 porażek. BC Mailleux Comblain ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Horticult Kontich Wolves HSE A ma 50% zwycięstw i średnio 86.6 punktów. Na wyjeździe BC Mailleux Comblain ma 50% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 178.71 na mecz. Analizuj linie sum.