Independiente De Neuquen 67 vs 78 El Talar

W ostatnich 1 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
67
:
78
V
HT 37-39
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
153.00ostatni mecz
Forma wszystkie 10 mecze — Independiente De Neuquen
20%2Z 0R 8P w 10
Forma wszystkie 7 mecze — El Talar
86%6Z 0R 1P w 7

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Independiente De Neuquen
0
Remisy
0
Wygrane El Talar
1
Średnia punktów
153.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Independiente De Neuquen
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Independiente De Neuquen
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Independiente De Neuquen
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Independiente De Neuquen
0
Remisy
0
Wygrane El Talar
1
Średnia punktów
153.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Independiente De Neuquen
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Independiente De Neuquen
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Independiente De Neuquen
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Independiente De Neuquen — ostatnie 5 meczów

Liga Femenina|pon 27/10/25 20:30
Zakończone
Liga Femenina|śr 22/10/25 21:00
Zakończone
Liga Femenina|wt 21/10/25 18:30
Zakończone
Liga Femenina|pt 17/10/25 21:30
Zakończone
Liga Femenina|czw 16/10/25 19:30
Zakończone
Strona 1 z 2

El Talar — ostatnie 5 meczów

Liga Femenina|wt 28/10/25 20:00
Zakończone
El Biguá Neuquén
Herb El Biguá Neuquén
53
:
65
Przerwa: 24-39
Herb El Talar
El Talar
Liga Femenina|sob 25/10/25 20:00
Zakończone
El Talar
Herb El Talar
77
:
66
Przerwa: 39-42
Herb CA Lanús
CA Lanús
Liga Femenina|ndz 19/10/25 19:30
Zakończone
El Talar
Herb El Talar
74
:
43
Przerwa: 38-26
Herb Tomás de Rocamora
Tomás de Rocamora
Liga Femenina|pt 17/10/25 21:30
Zakończone
Liga Femenina|ndz 12/10/25 20:00
Zakończone
Ferro Carril Oeste
Herb Ferro Carril Oeste
78
:
81
Przerwa: 37-39
Herb El Talar
El Talar
Strona 1 z 2

Independiente De Neuquen vs El Talar — historia H2H

Liga Femenina|pt 17/10/25 21:30
Zakończone

Statystyki zawodników meczu Independiente De Neuquen x El Talar

W meczu Independiente De Neuquen x El Talar Agustina Marin był najlepszym strzelcem z dorobkiem 32 punkty. Dane zarejestrowano 09.01.2026.

Independiente de Neuquén

Statystyki zawodników Independiente de Neuquén w meczu Independiente De Neuquen x El Talar
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Laila RavioloF136064/190/84/111/24
Julieta Tell112114/74/40/33/31
Josefina Cortes MontecinosF109364/153/131/21/24
Sofia Delucchi56242/92/80/11/21
Valentina Mendoza04220/40/10/30/04
Miranda Canales1310645/125/100/23/50
Guadalupe Demarsico90004/64/50/11/22
Lourdes Briones43122/72/50/20/21
Iara Parra21011/11/10/00/01
Clara Remolina00000/00/00/00/00
Fernandez00000/00/00/00/00
Julieta Ibarra02110/30/30/00/01

El Talar

Statystyki zawodników El Talar w meczu Independiente De Neuquen x El Talar
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Agustina MarinFG3230312/175/77/101/22
Jazmyn TurnerF104223/113/110/04/41
Luciana Delabarba810193/61/22/40/32
Rocio Cejas64222/50/12/40/01
Aguehil FajardoC4122102/72/70/00/22
Angelina Giacone93213/112/71/42/22
Luna Cao45321/41/40/02/22
Julieta Ale33031/71/30/41/12
Alessia RealeCF24041/41/30/10/03
Jazmin Herrera00000/10/00/10/00
Mayra Rudel00000/00/00/00/00
Norcaris Inagas00000/00/00/00/01

Jaki jest bilans spotkań między Independiente De Neuquen a El Talar?

Historia spotkań Independiente De Neuquen x El Talar: 1 spotkanie — {home} 0W, 0R, {away} 1W (ostatni mecz). 153 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 17/10/2025 às 18:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Independiente De Neuquen
0
Remisy
0
Zwycięstwa El Talar
1
Gole w historii
153

Najwyższe zwycięstwa

  • El Talar: Independiente De Neuquen 56 x 97 El Talar

Ostatnie spotkania

  1. Independiente De Neuquen 56 x 97 El Talar

Independiente De Neuquen x El Talar — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Independiente de Neuquén a El Talar. 6 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Independiente de Neuquén ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 635 punktów i tracąc 661. El Talar ma 6 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 725 punktów i tracąc 622.

Wydajność

Independiente de Neuquén ma 60% zwycięstw i średnio 63.5 punktów na mecz. El Talar ma 60% i średnio 72.5 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 6 meczach Independiente de Neuquén wygrała 2, a El Talar 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Independiente de Neuquén ma 4 zwycięstw i 1 porażek. El Talar ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Independiente de Neuquén ma 70% zwycięstw i średnio 67.2 punktów. Na wyjeździe El Talar ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 137 na mecz. Analizuj linie sum.