Kaposvari Kk 76 vs 93 Falco Kc Szombathely

Nome oficial do Falco Kc Szombathely: Falco KC-Szombathely.

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
76
:
93
V
HT 42-50
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
157.30ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Kaposvari Kk
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Falco Kc Szombathely
80%8Z 0R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kaposvari Kk
3
Remisy
0
Wygrane Falco Kc Szombathely
7
Średnia punktów
157.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
70%
30%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
90%
10%
80.5
60%
40%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
2.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kaposvari Kk
3
Remisy
0
Wygrane Falco Kc Szombathely
7
Średnia punktów
157.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
70%
30%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
90%
10%
80.5
60%
40%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Kaposvari Kk
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
2.5%

Kaposvari Kk — ostatnie 5 meczów

Hungary NB 1.A|sob 06/01/24 15:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 30/12/23 14:00
Zakończone
Kaposvari Kk
Herb Kaposvari Kk
101
:
81
Przerwa: 58-36
Herb Egis Körmend
Egis Körmend
Hungary NB 1.A|śr 20/12/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 16/12/23 14:00
Zakończone
Kaposvari Kk
Herb Kaposvari Kk
86
:
97
Przerwa: 36-48
Herb KTE Duna Aszfalt
KTE Duna Aszfalt
Hungary NB 1.A|sob 09/12/23 14:00
Zakończone
OSE Lions
Herb OSE Lions
85
:
84
Przerwa: 55-38
Herb Kaposvari Kk
Kaposvari Kk
Strona 1 z 2

Falco Kc Szombathely — ostatnie 5 meczów

Hungary NB 1.A|sob 06/01/24 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|pt 29/12/23 15:00
Zakończone
Champions League|wt 19/12/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 16/12/23 11:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|ndz 10/12/23 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Kaposvari Kk vs Falco Kc Szombathely — historia H2H

Hungary NB 1.A|sob 14/10/23 13:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 07/01/23 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 08/10/22 13:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 19/02/22 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|sob 16/10/21 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Kaposvari Kk a Falco Kc Szombathely?

Historia spotkań Kaposvari Kk x Falco Kc Szombathely: 10 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 7W (ostatnie 10 meczów). 1573 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 14/10/2023 às 10:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Kaposvari Kk
3
Remisy
0
Zwycięstwa Falco Kc Szombathely
7
Gole w historii
1573

Najwyższe zwycięstwa

  • Kaposvari Kk: Kaposvari Kk 90 x 84 Falco Kc Szombathely
  • Falco Kc Szombathely: Kaposvari Kk 66 x 103 Falco Kc Szombathely

Ostatnie spotkania

  1. Kaposvari Kk 66 x 103 Falco Kc Szombathely
  2. Kaposvari Kk 61 x 86 Falco Kc Szombathely
  3. Kaposvari Kk 84 x 79 Falco Kc Szombathely
  4. Kaposvari Kk 61 x 67 Falco Kc Szombathely
  5. Kaposvari Kk 70 x 85 Falco Kc Szombathely
  6. Kaposvari Kk 76 x 74 Falco Kc Szombathely
  7. Kaposvari Kk 72 x 84 Falco Kc Szombathely
  8. Kaposvari Kk 78 x 98 Falco Kc Szombathely
  9. Kaposvari Kk 74 x 81 Falco Kc Szombathely
  10. Kaposvari Kk 90 x 84 Falco Kc Szombathely

Kaposvari Kk x Falco Kc Szombathely — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Kaposvári KK a Falco KC-Szombathely. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Kaposvári KK ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 868 punktów i tracąc 859. Falco KC-Szombathely ma 8 zwycięstw i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 929 punktów i tracąc 777.

Wydajność

Kaposvári KK ma 70% zwycięstw i średnio 86.8 punktów na mecz. Falco KC-Szombathely ma 80% i średnio 92.9 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Kaposvári KK wygrała 1, a Falco KC-Szombathely 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Kaposvári KK ma 70% zwycięstw i średnio 87.2 punktów. Na wyjeździe Falco KC-Szombathely ma 70% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 164.6 na mecz. Analizuj linie sum.