Lehigh Mountain Hawks 75 vs 81 Lafayette Leopards

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
126.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Lehigh Mountain Hawks
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Lafayette Leopards
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Lehigh Mountain Hawks
1
Remisy
0
Wygrane Lafayette Leopards
1
Średnia punktów
126.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Lehigh Mountain Hawks
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Lehigh Mountain Hawks
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Lehigh Mountain Hawks
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Lehigh Mountain Hawks
1
Remisy
0
Wygrane Lafayette Leopards
1
Średnia punktów
126.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Lehigh Mountain Hawks
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Lehigh Mountain Hawks
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Lehigh Mountain Hawks
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Lehigh Mountain Hawks — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|pon 09/03/20 20:00
Zakończone
NCAA Women|śr 04/03/20 21:00
Zakończone
NCAA Women|śr 26/02/20 20:00
Zakończone
NCAA Women|sob 22/02/20 16:00
Zakończone
NCAA Women|śr 19/02/20 20:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Lafayette Leopards — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|pon 09/03/20 20:00
Zakończone
NCAA Women|śr 04/03/20 21:00
Zakończone
NCAA Women|sob 29/02/20 21:00
Zakończone
NCAA Women|śr 26/02/20 21:00
Zakończone
NCAA Women|sob 22/02/20 18:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Lehigh Mountain Hawks vs Lafayette Leopards — historia H2H

NCAA Women|sob 08/02/20 21:00
Zakończone
NCAA Women|sob 25/01/20 16:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Lehigh Mountain Hawks a Lafayette Leopards?

Historia spotkań Lehigh Mountain Hawks x Lafayette Leopards: 2 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 1W (ostatnie 2 meczów). 253 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 08/02/2020 às 18:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Lehigh Mountain Hawks
1
Remisy
0
Zwycięstwa Lafayette Leopards
1
Gole w historii
253

Najwyższe zwycięstwa

  • Lehigh Mountain Hawks: Lehigh Mountain Hawks 73 x 66 Lafayette Leopards
  • Lafayette Leopards: Lehigh Mountain Hawks 53 x 61 Lafayette Leopards

Ostatnie spotkania

  1. Lehigh Mountain Hawks 73 x 66 Lafayette Leopards
  2. Lehigh Mountain Hawks 53 x 61 Lafayette Leopards

Lehigh Mountain Hawks x Lafayette Leopards — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Lehigh Mountain Hawks a Lafayette Leopards. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Lehigh Mountain Hawks ma 5 zwycięstw i 5 porażek, zdobywając 666 punktów i tracąc 648. Lafayette Leopards ma 3 zwycięstw i 7 porażek w 10 meczach, zdobywając 529 punktów i tracąc 618.

Wydajność

Lehigh Mountain Hawks ma 50% zwycięstw i średnio 66.6 punktów na mecz. Lafayette Leopards ma 30% i średnio 52.9 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Lehigh Mountain Hawks wygrała 6, a Lafayette Leopards 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Lehigh Mountain Hawks ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Lafayette Leopards ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Lehigh Mountain Hawks ma 70% zwycięstw i średnio 65.8 punktów. Na wyjeździe Lafayette Leopards ma 30% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 127.9 na mecz. Analizuj linie sum.