Limoges Csp 88 vs 79 Bcm Gravelines Dunkerque

Nome oficial do Bcm Gravelines Dunkerque: BCM Gravelines-Dunkerque.

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
88
:
79
D
HT 43-37
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
137.33ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Limoges Csp
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Bcm Gravelines Dunkerque
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Limoges Csp
1
Remisy
0
Wygrane Bcm Gravelines Dunkerque
2
Średnia punktów
137.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Limoges Csp
1
Remisy
0
Wygrane Bcm Gravelines Dunkerque
2
Średnia punktów
137.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
8.3%

Limoges Csp — ostatnie 5 meczów

France Pro A|śr 21/12/16 17:30
Zakończone
Antibes Sharks
Herb Antibes Sharks
78
:
73
Przerwa: 44-27
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
France Pro A|sob 17/12/16 17:00
Zakończone
Le Mans Basket
Herb Le Mans Basket
71
:
77
Przerwa: 32-41
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
France Pro A|sob 10/12/16 17:00
Zakończone
Limoges Csp
Herb Limoges Csp
69
:
72
Przerwa: 41-41
Herb Le Portel
Le Portel
France Pro A|sob 03/12/16 15:30
Zakończone
France Pro A|sob 26/11/16 17:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Bcm Gravelines Dunkerque — ostatnie 5 meczów

Europe Cup|śr 21/12/16 17:30
Zakończone
France Pro A|sob 17/12/16 17:00
Zakończone
Europe Cup|wt 13/12/16 17:00
Zakończone
France Pro A|pt 09/12/16 17:00
Zakończone
France Pro A|pt 02/12/16 17:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Limoges Csp vs Bcm Gravelines Dunkerque — historia H2H

France Pro A|pt 25/03/16 16:30
Zakończone
French Basketball Cup|śr 09/03/16 16:00
Zakończone
France Pro A|sob 09/01/16 17:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Limoges Csp a Bcm Gravelines Dunkerque?

Historia spotkań Limoges Csp x Bcm Gravelines Dunkerque: 3 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 2W (ostatnie 3 meczów). 412 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 25/03/2016 às 13:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Limoges Csp
1
Remisy
0
Zwycięstwa Bcm Gravelines Dunkerque
2
Gole w historii
412

Najwyższe zwycięstwa

  • Limoges Csp: Limoges Csp 79 x 63 Bcm Gravelines Dunkerque
  • Bcm Gravelines Dunkerque: Limoges Csp 54 x 78 Bcm Gravelines Dunkerque

Ostatnie spotkania

  1. Limoges Csp 54 x 78 Bcm Gravelines Dunkerque
  2. Limoges Csp 65 x 73 Bcm Gravelines Dunkerque
  3. Limoges Csp 79 x 63 Bcm Gravelines Dunkerque

Limoges Csp x Bcm Gravelines Dunkerque — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Limoges CSP a BCM Gravelines-Dunkerque. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Limoges CSP wygrała 6, a BCM Gravelines-Dunkerque 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Limoges CSP ma 40% zwycięstw i średnio 86.6 punktów. Na wyjeździe BCM Gravelines-Dunkerque ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 151.5 na mecz. Analizuj linie sum.