Limoges Csp 74 vs 84 Nanterre 92

W ostatnich 5 bezpośrednich meczach 5 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
74
:
84
V
HT 38-33
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
153.00ostatnie 5 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Limoges Csp
30%3Z 0R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Nanterre 92
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
5
Wygrane Limoges Csp
2
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
3
Średnia punktów
153.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
40%
60%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
80%
20%
80.5
40%
60%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
5
Wygrane Limoges Csp
2
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
3
Średnia punktów
153.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
40%
60%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
80%
20%
80.5
40%
60%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Limoges Csp — ostatnie 5 meczów

France Pro A|ndz 11/02/18 15:30
Zakończone
Le Mans Basket
Herb Le Mans Basket
89
:
65
Przerwa: 55-33
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
Eurocup|śr 07/02/18 15:00
Zakończone
UNICS Kazan
Herb UNICS Kazan
88
:
78
Przerwa: 43-46
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
France Pro A|sob 03/02/18 17:00
Zakończone
Eurocup|wt 30/01/18 17:30
Zakończone
France Pro A|sob 27/01/18 15:30
Zakończone
Le Portel
Herb Le Portel
73
:
51
Przerwa: 31-21
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
Strona 1 z 2

Nanterre 92 — ostatnie 5 meczów

French Basketball Cup|wt 13/02/18 17:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
86
:
75
Przerwa: 45-41
Herb Le Portel
Le Portel
France Pro A|sob 10/02/18 17:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
85
:
54
Przerwa: 50-25
Herb Le Portel
Le Portel
Champions League|śr 07/02/18 15:30
Zakończone
France Pro A|sob 03/02/18 17:00
Zakończone
Élan Chalon
Herb Élan Chalon
85
:
55
Przerwa: 43-32
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
Champions League|wt 30/01/18 15:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Limoges Csp vs Nanterre 92 — historia H2H

France Pro A|sob 02/12/17 15:30
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
73
:
75
Przerwa: 35-40
Herb Limoges CSP
Limoges CSP
France Pro A|sob 06/05/17 13:45
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
91
:
81
Przerwa: 44-51
Herb Limoges CSP
Limoges CSP
France Pro A|sob 29/10/16 14:30
Zakończone
Limoges CSP
Herb Limoges CSP
70
:
64
Przerwa: 38-35
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|sob 05/03/16 14:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
90
:
76
Przerwa: 48-37
Herb Limoges CSP
Limoges CSP
France Pro A|pon 05/10/15 15:30
Zakończone
Limoges CSP
Herb Limoges CSP
68
:
77
Przerwa: 33-35
Herb Nanterre 92
Nanterre 92

Jaki jest bilans spotkań między Limoges Csp a Nanterre 92?

Historia spotkań Limoges Csp x Nanterre 92: 5 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 3W (ostatnie 5 meczów). 765 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 02/12/2017 às 13:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Limoges Csp
2
Remisy
0
Zwycięstwa Nanterre 92
3
Gole w historii
765

Najwyższe zwycięstwa

  • Limoges Csp: Limoges Csp 70 x 64 Nanterre 92
  • Nanterre 92: Limoges Csp 76 x 90 Nanterre 92

Ostatnie spotkania

  1. Limoges Csp 75 x 73 Nanterre 92
  2. Limoges Csp 81 x 91 Nanterre 92
  3. Limoges Csp 70 x 64 Nanterre 92
  4. Limoges Csp 76 x 90 Nanterre 92
  5. Limoges Csp 68 x 77 Nanterre 92

Limoges Csp x Nanterre 92 — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Limoges CSP a Nanterre 92. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Limoges CSP ma 4 zwycięstw i 6 porażek, zdobywając 876 punktów i tracąc 875. Nanterre 92 ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 858 punktów i tracąc 817.

Wydajność

Limoges CSP ma 40% zwycięstw i średnio 87.6 punktów na mecz. Nanterre 92 ma 50% i średnio 85.8 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Limoges CSP wygrała 3, a Nanterre 92 7.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Limoges CSP ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Nanterre 92 ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Limoges CSP ma 40% zwycięstw i średnio 86.6 punktów. Na wyjeździe Nanterre 92 ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 171.8 na mecz. Analizuj linie sum.