Marist Red Foxes 65 vs 64 Iona Gaels

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
65
:
64
D
HT 33-34
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
118.30ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Marist Red Foxes
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Iona Gaels
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Marist Red Foxes
5
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
5
Średnia punktów
118.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
20%
80%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
50%
50%
40.5
50%
50%
42.5
50%
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
4.2%
-7.5
12.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Marist Red Foxes
5
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
5
Średnia punktów
118.3

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
20%
80%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
50%
50%
40.5
50%
50%
42.5
50%
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Marist Red Foxes
Procent
-14.5
0%
-10.5
4.2%
-7.5
12.5%

Marist Red Foxes — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 22/01/26 20:00
Zakończone
Marist Red Foxes
Herb Marist Red Foxes
75
:
72
Przerwa: 37-37
Herb Siena Saints
Siena Saints
NCAA Women|pon 19/01/26 16:00
Zakończone
NCAA Women|sob 17/01/26 16:00
Zakończone
NCAA Women|śr 14/01/26 13:00
Zakończone
NCAA Women|sob 10/01/26 16:00
Zakończone
Marist Red Foxes
Herb Marist Red Foxes
62
:
49
Przerwa: 30-28
Herb Rider Broncs
Rider Broncs
Strona 1 z 2

Iona Gaels — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|czw 22/01/26 20:00
Zakończone
Rider Broncs
Herb Rider Broncs
40
:
48
Przerwa: 17-19
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|pon 19/01/26 15:00
Zakończone
NCAA Women|śr 14/01/26 13:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
58
:
51
Przerwa: 24-20
Herb Merrimack Warriors
Merrimack Warriors
NCAA Women|sob 10/01/26 15:00
Zakończone
NCAA Women|czw 08/01/26 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Marist Red Foxes vs Iona Gaels — historia H2H

NCAA Women|sob 08/02/25 15:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
43
:
63
Przerwa: 13-22
Herb Marist Red Foxes
Marist Red Foxes
NCAA Women|czw 02/01/25 21:00
Zakończone
Marist Red Foxes
Herb Marist Red Foxes
67
:
69
Przerwa: 38-37
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|sob 10/02/24 21:00
Zakończone
Marist Red Foxes
Herb Marist Red Foxes
53
:
62
Przerwa: 30-29
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|sob 06/01/24 15:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
70
:
60
Przerwa: 28-27
Herb Marist Red Foxes
Marist Red Foxes
NCAA Women|czw 02/03/23 18:30
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
60
:
70
Przerwa: 32-39
Herb Marist Red Foxes
Marist Red Foxes
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Marist Red Foxes a Iona Gaels?

Historia spotkań Marist Red Foxes x Iona Gaels: 10 spotkań — {home} 5W, 0R, {away} 5W (ostatnie 10 meczów). 1183 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 08/02/2025 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Marist Red Foxes
5
Remisy
0
Zwycięstwa Iona Gaels
5
Gole w historii
1183

Najwyższe zwycięstwa

  • Marist Red Foxes: Marist Red Foxes 63 x 43 Iona Gaels
  • Iona Gaels: Marist Red Foxes 55 x 76 Iona Gaels

Ostatnie spotkania

  1. Marist Red Foxes 63 x 43 Iona Gaels
  2. Marist Red Foxes 67 x 69 Iona Gaels
  3. Marist Red Foxes 53 x 62 Iona Gaels
  4. Marist Red Foxes 60 x 70 Iona Gaels
  5. Marist Red Foxes 70 x 60 Iona Gaels
  6. Marist Red Foxes 55 x 76 Iona Gaels
  7. Marist Red Foxes 41 x 49 Iona Gaels
  8. Marist Red Foxes 61 x 49 Iona Gaels
  9. Marist Red Foxes 59 x 47 Iona Gaels
  10. Marist Red Foxes 73 x 56 Iona Gaels

Marist Red Foxes x Iona Gaels — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Marist Red Foxes a Iona Gaels. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Marist Red Foxes ma 3 zwycięstw i 7 porażek, zdobywając 573 punktów i tracąc 607. Iona Gaels ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 622 punktów i tracąc 592.

Wydajność

Marist Red Foxes ma 30% zwycięstw i średnio 57.3 punktów na mecz. Iona Gaels ma 70% i średnio 62.2 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Marist Red Foxes wygrała 4, a Iona Gaels 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Marist Red Foxes ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Iona Gaels ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Marist Red Foxes ma 60% zwycięstw i średnio 63 punktów. Na wyjeździe Iona Gaels ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 118.3 na mecz. Analizuj linie sum.