Obras Sanitarias 75 vs 77 El Talar

W ostatnich 4 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
75
:
77
V
HT 42-41
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
136.75ostatnie 4 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Obras Sanitarias
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — El Talar
60%6Z 1R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Obras Sanitarias
2
Remisy
0
Wygrane El Talar
2
Średnia punktów
136.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
25%
75%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
50%
50%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
25%
-10.5
25%
-7.5
25%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
18.8%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Obras Sanitarias
2
Remisy
0
Wygrane El Talar
2
Średnia punktów
136.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
25%
75%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
50%
50%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
25%
-10.5
25%
-7.5
25%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Obras Sanitarias
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
18.8%

Obras Sanitarias — ostatnie 5 meczów

Liga Femenina|ndz 29/03/26 23:30
Zakończone
Liga Femenina|pt 27/03/26 23:30
Zakończone
Liga Femenina|ndz 01/03/26 00:00
Zakończone
Liga Femenina|sob 28/02/26 00:30
Zakończone
Liga Femenina|wt 24/02/26 23:00
Zakończone
Strona 1 z 2

El Talar — ostatnie 5 meczów

Liga Femenina|czw 26/03/26 00:30
Zakończone
El Talar
Herb El Talar
78
:
63
Przerwa: 42-36
Herb Tomás de Rocamora
Tomás de Rocamora
Liga Femenina|ndz 01/03/26 23:30
Zakończone
Liga Femenina|śr 25/02/26 00:30
Zakończone
El Talar
Herb El Talar
69
:
67
Przerwa: 30-33
Herb Ferro Carril Oeste
Ferro Carril Oeste
Liga Femenina|ndz 22/02/26 22:30
Zakończone
Ferro Carril Oeste
Herb Ferro Carril Oeste
77
:
73
Przerwa: 39-39
Herb El Talar
El Talar
Liga Femenina|ndz 15/02/26 22:00
Zakończone
El Biguá Neuquén
Herb El Biguá Neuquén
79
:
80
Przerwa: 34-43
Herb El Talar
El Talar
Strona 1 z 2

Obras Sanitarias vs El Talar — historia H2H

Liga Femenina|sob 17/01/26 20:00
Zakończone
Obras Sanitarias
Herb Obras Sanitarias
72
:
56
Przerwa: 36-29
Herb El Talar
El Talar
Liga Femenina|ndz 14/12/25 12:00
Zakończone
Obras Sanitarias
Herb Obras Sanitarias
82
:
75
Przerwa: 31-40
Herb El Talar
El Talar
Liga Femenina|pt 14/11/25 21:30
Zakończone
El Talar
Herb El Talar
70
:
63
Przerwa: 38-36
Herb Obras Sanitarias
Obras Sanitarias
Liga Femenina|pt 10/10/25 19:00
Zakończone
Obras Sanitarias
Herb Obras Sanitarias
60
:
69
Przerwa: 34-30
Herb El Talar
El Talar

Statystyki zawodników meczu Obras Sanitarias x El Talar

W meczu Obras Sanitarias x El Talar Florencia Chagas był najlepszym strzelcem z dorobkiem 29 punkty. Dane zarejestrowano 31.03.2026.

El Talar

Statystyki zawodników El Talar w meczu Obras Sanitarias x El Talar
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Rocio Cejas1510555/93/52/43/43
Luciana DelabarbaG112024/173/111/62/62
Aguehil FajardoC107345/115/70/40/10
Luna Cao1012755/65/60/00/00
Agustina MarinFG93033/142/61/82/24
Angelina Giacone132024/91/33/62/21
Julieta Ale45051/61/30/32/24
Alessia RealeCF31011/20/01/20/01
A. Saenz00000/00/00/00/00
Dragotto00000/00/00/00/00
Jazmin Herrera00000/10/00/10/02
Kiara Anfuso00000/00/00/00/00

Obras Sanitarias

Statystyki zawodników Obras Sanitarias w meczu Obras Sanitarias x El Talar
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Florencia ChagasGF293128/154/44/119/94
Candela Foresto195056/114/82/35/52
Natassja KolffC66332/62/60/02/23
Agostina BuraniC37071/60/11/50/00
Julia BosqueF32021/30/11/20/02
Sofia Novoa80003/82/41/41/11
Micaela Gonzalez54042/61/21/40/01
Ema BaldoC44132/22/20/00/02
Dagmar HentschelFG00000/20/20/00/02
Delfina Gentinetta01010/20/00/20/03
Margareth Padilla02020/30/30/00/01
Nicole TapariFG00000/00/00/00/00

Jaki jest bilans spotkań między Obras Sanitarias a El Talar?

Historia spotkań Obras Sanitarias x El Talar: 4 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 2W (ostatnie 4 meczów). 547 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 17/01/2026 às 17:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Obras Sanitarias
2
Remisy
0
Zwycięstwa El Talar
2
Gole w historii
547

Najwyższe zwycięstwa

  • Obras Sanitarias: Obras Sanitarias 72 x 56 El Talar
  • El Talar: Obras Sanitarias 60 x 69 El Talar

Ostatnie spotkania

  1. Obras Sanitarias 72 x 56 El Talar
  2. Obras Sanitarias 82 x 75 El Talar
  3. Obras Sanitarias 63 x 70 El Talar
  4. Obras Sanitarias 60 x 69 El Talar

Obras Sanitarias x El Talar — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Obras Sanitarias a El Talar. 6 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Obras Sanitarias ma 9 zwycięstw i 1 porażek, zdobywając 761 punktów i tracąc 658. El Talar ma 6 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 725 punktów i tracąc 622.

Wydajność

Obras Sanitarias ma 90% zwycięstw i średnio 76.1 punktów na mecz. El Talar ma 60% i średnio 72.5 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 6 meczach Obras Sanitarias wygrała 4, a El Talar 2.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Obras Sanitarias ma 4 zwycięstw i 1 porażek. El Talar ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Obras Sanitarias ma 90% zwycięstw i średnio 75.5 punktów. Na wyjeździe El Talar ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 142.17 na mecz. Analizuj linie sum.