Porto 52 vs 86 Esgueiraoli

Nome oficial do Esgueiraoli: Esgueira/Oli.

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
52
:
86
V
HT 22-45
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
168.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Porto
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Esgueiraoli
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Porto
2
Remisy
0
Wygrane Esgueiraoli
0
Średnia punktów
168.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Porto
Procent
-14.5
50%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Porto
Procent
-14.5
50%
-10.5
50%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Porto
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
25%
-7.5
37.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Porto
2
Remisy
0
Wygrane Esgueiraoli
0
Średnia punktów
168.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Porto
Procent
-14.5
50%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Porto
Procent
-14.5
50%
-10.5
50%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Porto
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
25%
-7.5
37.5%

Porto — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|pon 16/09/19 16:30
Zakończone
Club Friendly Games|pt 13/09/19 16:00
Zakończone
Portugal LBP|pt 31/05/19 16:30
Zakończone
Porto
Herb Porto
68
:
77
Przerwa: 37-38
Herb SL Benfica
SL Benfica
Portugal LBP|ndz 26/05/19 12:00
Zakończone
SL Benfica
Herb SL Benfica
84
:
61
Przerwa: 42-28
Herb Porto
Porto
Portugal LBP|pt 24/05/19 17:15
Zakończone
SL Benfica
Herb SL Benfica
89
:
82
Przerwa: 40-43
Herb Porto
Porto
Strona 1 z 2

Esgueiraoli — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|ndz 15/09/19 14:00
Zakończone
UD Oliveirense
Herb UD Oliveirense
74
:
62
Przerwa: 40-31
Herb Esgueiraoli
Esgueiraoli
Portugal LBP|ndz 05/05/19 12:00
Zakończone
Portugal LBP|śr 01/05/19 12:00
Zakończone
CAB Madeira
Herb CAB Madeira
90
:
72
Przerwa: 47-30
Herb Esgueiraoli
Esgueiraoli
Portugal LBP|ndz 28/04/19 14:00
Zakończone
Esgueiraoli
Herb Esgueiraoli
87
:
66
Przerwa: 46-28
Herb Illiabum
Illiabum
Portugal LBP|pt 26/04/19 17:00
Zakończone
Vitória SC
Herb Vitória SC
73
:
81
Przerwa: 35-40
Herb Esgueiraoli
Esgueiraoli
Strona 1 z 2

Porto vs Esgueiraoli — historia H2H

Portugal LBP|wt 05/03/19 17:30
Zakończone
Porto
Herb Porto
98
:
64
Przerwa: 44-29
Herb Esgueira/Oli
Esgueira/Oli
Portugal LBP|sob 08/12/18 14:00
Zakończone
Esgueira/Oli
Herb Esgueira/Oli
82
:
93
Przerwa: 39-48
Herb Porto
Porto

Jaki jest bilans spotkań między Porto a Esgueiraoli?

Historia spotkań Porto x Esgueiraoli: 2 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 0W (ostatnie 2 meczów). 337 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 05/03/2019 às 14:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Porto
2
Remisy
0
Zwycięstwa Esgueiraoli
0
Gole w historii
337

Najwyższe zwycięstwa

  • Porto: Porto 98 x 64 Esgueiraoli

Ostatnie spotkania

  1. Porto 98 x 64 Esgueiraoli
  2. Porto 93 x 82 Esgueiraoli

Porto x Esgueiraoli — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Porto a Esgueira/Oli. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Porto ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 865 punktów i tracąc 816. Esgueira/Oli ma 1 zwycięstw i 9 porażek w 10 meczach, zdobywając 764 punktów i tracąc 940.

Wydajność

Porto ma 70% zwycięstw i średnio 86.5 punktów na mecz. Esgueira/Oli ma 10% i średnio 76.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Porto wygrała 8, a Esgueira/Oli 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Porto ma 60% zwycięstw i średnio 82.9 punktów. Na wyjeździe Esgueira/Oli ma 10% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 170.6 na mecz. Analizuj linie sum.