San Martin De Corrientes 70 vs 74 Comunicaciones

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
70
:
74
V
HT 36-37
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
154.90ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — San Martin De Corrientes
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Comunicaciones
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane San Martin De Corrientes
8
Remisy
0
Wygrane Comunicaciones
2
Średnia punktów
154.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
40%
60%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
60%
40%
80.5
30%
70%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

San Martin De Corrientes
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

San Martin De Corrientes
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

San Martin De Corrientes
Procent
-14.5
5%
-10.5
7.5%
-7.5
20%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane San Martin De Corrientes
8
Remisy
0
Wygrane Comunicaciones
2
Średnia punktów
154.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
40%
60%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
60%
40%
80.5
30%
70%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

San Martin De Corrientes
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

San Martin De Corrientes
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

San Martin De Corrientes
Procent
-14.5
5%
-10.5
7.5%
-7.5
20%

San Martin De Corrientes — ostatnie 5 meczów

Argentina Liga Nacional|czw 05/11/20 16:45
Zakończone
Argentina Liga Nacional|śr 04/11/20 11:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|sob 07/03/20 11:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|czw 05/03/20 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Comunicaciones — ostatnie 5 meczów

Argentina Liga Nacional|czw 05/11/20 21:30
Zakończone
Argentina Liga Nacional|śr 04/11/20 16:45
Zakończone
Argentina Liga Nacional|ndz 08/03/20 21:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|śr 04/03/20 22:00
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pon 02/03/20 21:30
Zakończone
Strona 1 z 2

San Martin De Corrientes vs Comunicaciones — historia H2H

Argentina Liga Nacional|pon 02/03/20 21:30
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pon 16/12/19 21:00
Zakończone
Super 20|pon 07/10/19 21:30
Zakończone
Super 20|pt 04/10/19 21:30
Zakończone
Argentina Liga Nacional|pon 11/03/19 21:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między San Martin De Corrientes a Comunicaciones?

Historia spotkań San Martin De Corrientes x Comunicaciones: 10 spotkań — {home} 8W, 0R, {away} 2W (ostatnie 10 meczów). 1549 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 02/03/2020 às 18:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa San Martin De Corrientes
8
Remisy
0
Zwycięstwa Comunicaciones
2
Gole w historii
1549

Najwyższe zwycięstwa

  • San Martin De Corrientes: San Martin De Corrientes 108 x 76 Comunicaciones
  • Comunicaciones: San Martin De Corrientes 81 x 85 Comunicaciones

Ostatnie spotkania

  1. San Martin De Corrientes 72 x 70 Comunicaciones
  2. San Martin De Corrientes 86 x 81 Comunicaciones
  3. San Martin De Corrientes 75 x 72 Comunicaciones
  4. San Martin De Corrientes 98 x 88 Comunicaciones
  5. San Martin De Corrientes 81 x 85 Comunicaciones
  6. San Martin De Corrientes 78 x 62 Comunicaciones
  7. San Martin De Corrientes 69 x 73 Comunicaciones
  8. San Martin De Corrientes 72 x 70 Comunicaciones
  9. San Martin De Corrientes 70 x 63 Comunicaciones
  10. San Martin De Corrientes 108 x 76 Comunicaciones

San Martin De Corrientes x Comunicaciones — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między San Martín de Corrientes a Comunicaciones. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach San Martín de Corrientes wygrała 9, a Comunicaciones 1.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie San Martín de Corrientes ma 40% zwycięstw i średnio 80.5 punktów. Na wyjeździe Comunicaciones ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 155.5 na mecz. Analizuj linie sum.