Sandringham Sabres 68 vs 48 Melbourne Tigers

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 7 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
68
:
48
D
HT 38-19
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
144.43ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Sandringham Sabres
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Melbourne Tigers
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Sandringham Sabres
4
Remisy
0
Wygrane Melbourne Tigers
3
Średnia punktów
144.4

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
14.3%
85.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
71.4%
28.6%
80.5
42.9%
57.1%
85.5
14.3%
85.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Sandringham Sabres
Procent
-14.5
28.6%
-10.5
42.9%
-7.5
42.9%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Sandringham Sabres
Procent
-14.5
14.3%
-10.5
28.6%
-7.5
28.6%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Sandringham Sabres
Procent
-14.5
3.6%
-10.5
10.7%
-7.5
17.9%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Sandringham Sabres
4
Remisy
0
Wygrane Melbourne Tigers
3
Średnia punktów
144.4

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
14.3%
85.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
71.4%
28.6%
80.5
42.9%
57.1%
85.5
14.3%
85.7%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Sandringham Sabres
Procent
-14.5
28.6%
-10.5
42.9%
-7.5
42.9%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Sandringham Sabres
Procent
-14.5
14.3%
-10.5
28.6%
-7.5
28.6%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Sandringham Sabres
Procent
-14.5
3.6%
-10.5
10.7%
-7.5
17.9%

Sandringham Sabres — ostatnie 5 meczów

NBL1 Women, South|sob 30/04/22 23:30
Zakończone
NBL1 Women, South|sob 30/04/22 05:00
Zakończone
NBL1 Women, South|sob 23/04/22 04:00
Zakończone
NBL1 Women, South|sob 31/07/21 23:30
Zakończone
NBL1 Women, South|sob 10/07/21 05:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Melbourne Tigers — ostatnie 5 meczów

NBL1 Women, South|sob 30/04/22 23:30
Zakończone
NBL1 Women, South|pt 22/04/22 05:00
Zakończone
NBL1 Women, South|sob 10/07/21 23:30
Zakończone
NBL1 Women, South|sob 03/07/21 23:30
Zakończone
NBL1 Women, South|śr 30/06/21 05:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Sandringham Sabres vs Melbourne Tigers — historia H2H

NBL1 Women, South|sob 03/07/21 23:30
Zakończone
NBL1 Women, South|sob 17/04/21 03:00
Zakończone
NBL1, Women|sob 04/05/19 03:00
Zakończone
SEABL, Women|sob 28/07/18 05:30
Zakończone
SEABL, Women|sob 26/05/18 04:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Sandringham Sabres a Melbourne Tigers?

Historia spotkań Sandringham Sabres x Melbourne Tigers: 7 spotkań — {home} 4W, 0R, {away} 3W (ostatnie 7 meczów). 1011 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 03/07/2021 às 20:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Sandringham Sabres
4
Remisy
0
Zwycięstwa Melbourne Tigers
3
Gole w historii
1011

Najwyższe zwycięstwa

  • Sandringham Sabres: Sandringham Sabres 87 x 62 Melbourne Tigers
  • Melbourne Tigers: Sandringham Sabres 49 x 100 Melbourne Tigers

Ostatnie spotkania

  1. Sandringham Sabres 49 x 100 Melbourne Tigers
  2. Sandringham Sabres 87 x 62 Melbourne Tigers
  3. Sandringham Sabres 66 x 60 Melbourne Tigers
  4. Sandringham Sabres 54 x 89 Melbourne Tigers
  5. Sandringham Sabres 80 x 66 Melbourne Tigers
  6. Sandringham Sabres 68 x 90 Melbourne Tigers
  7. Sandringham Sabres 81 x 59 Melbourne Tigers

Sandringham Sabres x Melbourne Tigers — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Sandringham Sabres a Melbourne Tigers. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Sandringham Sabres ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 825 punktów i tracąc 672. Melbourne Tigers ma 4 zwycięstw i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 753 punktów i tracąc 729.

Wydajność

Sandringham Sabres ma 70% zwycięstw i średnio 82.5 punktów na mecz. Melbourne Tigers ma 40% i średnio 75.3 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Sandringham Sabres wygrała 9, a Melbourne Tigers 1.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Sandringham Sabres ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Melbourne Tigers ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Sandringham Sabres ma 80% zwycięstw i średnio 91.8 punktów. Na wyjeździe Melbourne Tigers ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 146.2 na mecz. Analizuj linie sum.