Vaqueros De Bayamon 95 vs 76 Osos De Manati

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 9 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
95
:
76
D
HT 47-42
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
172.56ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Vaqueros De Bayamon
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Osos De Manati
10%1Z 0R 9P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Vaqueros De Bayamon
7
Remisy
0
Wygrane Osos De Manati
2
Średnia punktów
172.6

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
88.9%
11.1%
160.5
77.8%
22.2%
170.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
77.8%
22.2%
80.5
44.4%
55.6%
85.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
77.8%
22.2%
40.5
77.8%
22.2%
42.5
77.8%
22.2%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
33.3%
-7.5
66.7%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
11.1%
-7.5
22.2%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
0%
-10.5
3.6%
-7.5
17.9%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Vaqueros De Bayamon
7
Remisy
0
Wygrane Osos De Manati
2
Średnia punktów
172.6

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
88.9%
11.1%
160.5
77.8%
22.2%
170.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
77.8%
22.2%
80.5
44.4%
55.6%
85.5
44.4%
55.6%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
77.8%
22.2%
40.5
77.8%
22.2%
42.5
77.8%
22.2%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
33.3%
-7.5
66.7%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
11.1%
-10.5
11.1%
-7.5
22.2%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Vaqueros De Bayamon
Procent
-14.5
0%
-10.5
3.6%
-7.5
17.9%

Vaqueros De Bayamon — ostatnie 5 meczów

Puerto Rico BSN|sob 24/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|czw 22/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pon 19/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pt 16/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|wt 13/05/25 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Osos De Manati — ostatnie 5 meczów

Puerto Rico BSN|pt 23/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|śr 21/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pon 19/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|sob 17/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|czw 15/05/25 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Vaqueros De Bayamon vs Osos De Manati — historia H2H

Puerto Rico BSN|ndz 04/05/25 19:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pt 02/05/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pon 31/03/25 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|wt 18/06/24 21:00
Zakończone
Puerto Rico BSN|pt 17/05/24 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Vaqueros De Bayamon

Osos De Manati

Statystyki zawodników meczu Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati

W meczu Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati JaVale McGee był najlepszym strzelcem z dorobkiem 30 punkty. Dane zarejestrowano 12.11.2025.

Vaqueros de Bayamón

Statystyki zawodników Vaqueros de Bayamón w meczu Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
0JaVale McGeeF30103711/1911/180/18/82
27Chris DuarteF167077/145/72/70/01
0Isaiah PalermoG145236/126/70/52/32
8Danilo GallinariF93033/72/51/22/23
20Jordan CintrónF33211/21/20/01/21
1Stephen Thompson Jr.G158085/94/81/14/52
32Renaldo BalkmanCF64222/32/30/02/30
22Javier EzquerraG20001/31/20/10/04
12Dante TreacyG00000/00/00/00/00
2Javier Gonzalez-OteroG00000/00/00/00/00
35Luis HernandezC00000/00/00/00/00
26Raymond Cintron JrG00000/00/00/00/00

Osos de Manatí

Statystyki zawodników Osos de Manatí w meczu Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
2Alex MoralesG187259/149/130/10/14
1Jordan HowardG173036/162/74/91/11
6Christopher OrtizF124135/113/72/40/04
33Cheick DialloFC106155/115/110/00/03
4Deonte BurtonGF74133/92/61/30/03
27Ernesto RodriguezG52022/31/11/20/02
13Felix A. Rivera VegaF51102/42/40/01/20
25Ja'Kair SanchezG20001/11/10/00/00
24Chris Perez PizarroG00000/00/00/00/00
7Cliff DuranG00000/00/00/00/00
32Dewan HernandezF00000/00/00/00/00
20Ismael CruzG00000/00/00/00/00
23Jose GinesG00000/00/00/00/00
31Mike BruesewitzF04310/40/20/20/03
8Wilmer Lugo-SanchezG01010/00/00/00/01

Jaki jest bilans spotkań między Vaqueros De Bayamon a Osos De Manati?

Historia spotkań Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati: 9 spotkań — {home} 7W, 0R, {away} 2W (ostatnie 9 meczów). 1553 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 04/05/2025 às 16:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Vaqueros De Bayamon
7
Remisy
0
Zwycięstwa Osos De Manati
2
Gole w historii
1553

Najwyższe zwycięstwa

  • Vaqueros De Bayamon: Vaqueros De Bayamon 104 x 83 Osos De Manati
  • Osos De Manati: Vaqueros De Bayamon 71 x 83 Osos De Manati

Ostatnie spotkania

  1. Vaqueros De Bayamon 94 x 81 Osos De Manati
  2. Vaqueros De Bayamon 89 x 83 Osos De Manati
  3. Vaqueros De Bayamon 97 x 86 Osos De Manati
  4. Vaqueros De Bayamon 71 x 83 Osos De Manati
  5. Vaqueros De Bayamon 91 x 101 Osos De Manati
  6. Vaqueros De Bayamon 90 x 80 Osos De Manati
  7. Vaqueros De Bayamon 77 x 68 Osos De Manati
  8. Vaqueros De Bayamon 104 x 83 Osos De Manati
  9. Vaqueros De Bayamon 92 x 83 Osos De Manati

Vaqueros De Bayamon x Osos De Manati — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Vaqueros de Bayamón a Osos de Manatí. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Vaqueros de Bayamón ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 903 punktów i tracąc 846. Osos de Manatí ma 2 zwycięstw i 8 porażek w 10 meczach, zdobywając 907 punktów i tracąc 941.

Wydajność

Vaqueros de Bayamón ma 60% zwycięstw i średnio 90.3 punktów na mecz. Osos de Manatí ma 20% i średnio 90.7 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Vaqueros de Bayamón wygrała 7, a Osos de Manatí 3.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Vaqueros de Bayamón ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Osos de Manatí ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Vaqueros de Bayamón ma 80% zwycięstw i średnio 100 punktów. Na wyjeździe Osos de Manatí ma 30% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 173.5 na mecz. Analizuj linie sum.