Statystyki A EPS Chanion A EPS Chanion 26/27
A EPS Chanion A EPS Chanion 26/27 ma średnio 3,50 gola na mecz w 48 meczach ujętych w tabeli; w próbie 500 zakończonych meczów 69,8% zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola, a w 54,2% obie drużyny strzeliły gola.
Średnie sezonu
- Średnia goli na mecz: 3,50 (48 meczów w tabeli)
- Gole zdobyte w sezonie: 168
- Drużyny w tabeli: 16
- Powyżej 2,5 gola: 69,8% (500 zakończonych meczów)
- Powyżej 1,5 gola: 86,0%
- Powyżej 3,5 gola: 49,6%
- Obie drużyny strzelą: 54,2%
- Wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości: 45,0% / 15,2% / 39,8%
Gole w pierwszej połowie
- Średnia goli w pierwszej połowie: 1,73 (497 meczów z wynikiem do przerwy)
- Powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie: 79,5%
- Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie: 52,1%
Gole na mecz według drużyny
| Drużyna | M | Gole/mecz | Stracone/mecz |
|---|---|---|---|
| AO Minotavros Mournion | 6 | 3,50 | 0,50 |
| APS Granitis Agias Marinas | 6 | 3,17 | 0,83 |
| AE Kydonias | 6 | 2,33 | 1,17 |
| Enosi Paghaniakou AODA | 6 | 2,33 | 1,33 |
| Amilla Modiou-Geraniou | 6 | 2,00 | 2,50 |
| AO Paleochoras | 6 | 2,00 | 2,33 |
| APS Aris Soudas | 6 | 1,83 | 1,33 |
| Iraklis Nerokourou | 6 | 1,83 | 2,17 |
| Aris Voukolion | 6 | 1,67 | 2,33 |
| Kritikos Asteras FC | 6 | 1,50 | 1,00 |
| AO Ionia 2000 | 6 | 1,50 | 1,50 |
| AS Neos Kissamikos | 6 | 1,00 | 1,00 |
| Idomeneas Galata | 6 | 1,00 | 1,67 |
| APS Spatha Kolymvariou | 6 | 1,00 | 2,33 |
| Thiella Kalathenon | 6 | 0,83 | 3,33 |
| Poseidonas Tsikalarion | 6 | 0,50 | 2,67 |
Tabela zaktualizowana 13.10.2026 · wskaźniki obliczone na podstawie 500 zakończonych meczów · metodologia