De Graafschap 2 vs 1 Sc Telstar

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 7 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
2
:
1
D
HT 2-0
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
3.56ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — De Graafschap
50%5Z 4R 1P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Sc Telstar
0%0Z 5R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane De Graafschap
5
Remisy
1
Wygrane Sc Telstar
3
Średnia goli
3.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

De Graafschap
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

De Graafschap
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane De Graafschap
5
Remisy
1
Wygrane Sc Telstar
3
Średnia goli
3.6

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
78%
Obie drużyny strzelą - Nie
22%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
88.9%
11.1%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

De Graafschap
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

De Graafschap
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

De Graafschap — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|sob 17/07/21 09:00
Zakończone
Club Friendly Games|sob 10/07/21 10:00
Zakończone
VriendenLoterij Eredivisie|sob 15/05/21 13:45
Zakończone
Eerste Divisie|śr 12/05/21 15:00
Zakończone
Eerste Divisie|pt 07/05/21 15:00
Zakończone
Jong Ajax
Herb Jong Ajax
1
:
1
Przerwa: 1-0
Herb De Graafschap
De Graafschap
Strona 1 z 2

Sc Telstar — ostatnie 5 meczów

Club Friendly Games|sob 17/07/21 09:00
Zakończone
Club Friendly Games|wt 13/07/21 09:00
Zakończone
Club Friendly Games|sob 10/07/21 14:00
Zakończone
SC Cambuur
Herb SC Cambuur
6
:
0
Przerwa: 3-0
Herb Sc Telstar
Sc Telstar
Eerste Divisie|śr 12/05/21 15:00
Zakończone
Sc Telstar
Herb Sc Telstar
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Jong Ajax
Jong Ajax
Eerste Divisie|pt 07/05/21 15:00
Zakończone
FC Den Bosch
Herb FC Den Bosch
4
:
1
Przerwa: 2-0
Herb Sc Telstar
Sc Telstar
Strona 1 z 2

De Graafschap vs Sc Telstar — historia H2H

Eerste Divisie|pt 12/03/21 17:00
Zakończone
Eerste Divisie|pt 08/01/21 14:45
Zakończone
Eerste Divisie|pt 13/12/19 16:00
Zakończone
VriendenLoterij Eredivisie|ndz 13/05/18 07:30
Zakończone
VriendenLoterij Eredivisie|czw 10/05/18 07:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między De Graafschap a Sc Telstar?

Historia spotkań De Graafschap x Sc Telstar: 9 spotkań — {home} 5W, 1R, {away} 3W (ostatnie 9 meczów). 32 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 3,56 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 78,0% meczów. Aktualizacja: 12/03/2021 às 14:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa De Graafschap
5
Remisy
1
Zwycięstwa Sc Telstar
3
Gole w historii
32
Średnia goli/mecz
3,56

Najwyższe zwycięstwa

  • De Graafschap: De Graafschap 2 x 0 Sc Telstar
  • Sc Telstar: De Graafschap 2 x 3 Sc Telstar

Ostatnie spotkania

  1. De Graafschap 2 x 1 Sc Telstar
  2. De Graafschap 2 x 0 Sc Telstar
  3. De Graafschap 2 x 2 Sc Telstar
  4. De Graafschap 4 x 2 Sc Telstar
  5. De Graafschap 2 x 3 Sc Telstar
  6. De Graafschap 1 x 0 Sc Telstar
  7. De Graafschap 2 x 3 Sc Telstar
  8. De Graafschap 2 x 1 Sc Telstar
  9. De Graafschap 1 x 2 Sc Telstar

Gole w połówkach — De Graafschap x Sc Telstar

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,33 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 44,4%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 2,22 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 66,7%

De Graafschap x Sc Telstar — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania De Graafschap i SC Telstar, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach De Graafschap odnotował 4 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek, zdobywając 12 goli i tracąc 16. SC Telstar odniósł 1 zwycięstw, 3 remisów i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 13 goli i tracąc 21.

Wydajność

Pod względem wyników De Graafschap ma 40% zwycięstw i średnio 1.2 goli na mecz. SC Telstar ma 10% zwycięstw i średnio 1.3 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach De Graafschap wygrała 6 razy, SC Telstar wygrała 2 razy i padły 2 remisy.

Ostatnia forma

W ostatniej formie De Graafschap ma 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek. SC Telstar ma 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie De Graafschap ma 30% zwycięstw i średnio 1.7 gola na mecz. Na wyjeździe SC Telstar ma 30% zwycięstw i średnio 1.4 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 3.5 na mecz. W 70% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 70% spotkań.