Mallorca U19 1 vs 2 Ue Cornella U19

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
2
V
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.14ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Mallorca U19
50%5Z 3R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Ue Cornella U19
40%4Z 2R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Mallorca U19
1
Remisy
1
Wygrane Ue Cornella U19
5
Średnia goli
2.1

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mallorca U19
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Mallorca U19
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Mallorca U19
1
Remisy
1
Wygrane Ue Cornella U19
5
Średnia goli
2.1

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
29%
Obie drużyny strzelą - Nie
71%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mallorca U19
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Mallorca U19
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Mallorca U19 — ostatnie 5 meczów

División de Honor Juvenil|ndz 23/02/25 12:30
Zakończone
División de Honor Juvenil|ndz 16/02/25 12:30
Zakończone
División de Honor Juvenil|sob 08/02/25 06:30
Zakończone
División de Honor Juvenil|ndz 02/02/25 12:00
Zakończone
Girona U19
Herb Girona U19
1
:
3
Przerwa: 0-1
Herb Mallorca U19
Mallorca U19
Spain U19 Cup|śr 29/01/25 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Ue Cornella U19 — ostatnie 5 meczów

División de Honor Juvenil|ndz 16/02/25 08:15
Zakończone
División de Honor Juvenil|sob 08/02/25 12:30
Zakończone
División de Honor Juvenil|ndz 02/02/25 12:30
Zakończone
División de Honor Juvenil|sob 25/01/25 12:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Mallorca U19 vs Ue Cornella U19 — historia H2H

División de Honor Juvenil|ndz 20/10/24 12:00
Zakończone
División de Honor Juvenil|śr 27/03/24 13:45
Zakończone
División de Honor Juvenil|ndz 05/11/23 12:30
Zakończone
División de Honor Juvenil|sob 02/04/22 07:00
Zakończone
División de Honor Juvenil|sob 06/11/21 12:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Mallorca U19 a Ue Cornella U19?

Historia spotkań Mallorca U19 x Ue Cornella U19: 7 spotkań — {home} 1W, 1R, {away} 5W (ostatnie 7 meczów). 15 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,14 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 29,0% meczów. Aktualizacja: 20/10/2024 às 09:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Mallorca U19
1
Remisy
1
Zwycięstwa Ue Cornella U19
5
Gole w historii
15
Średnia goli/mecz
2,14

Najwyższe zwycięstwa

  • Mallorca U19: Mallorca U19 2 x 0 Ue Cornella U19
  • Ue Cornella U19: Mallorca U19 0 x 3 Ue Cornella U19

Ostatnie spotkania

  1. Mallorca U19 0 x 0 Ue Cornella U19
  2. Mallorca U19 2 x 0 Ue Cornella U19
  3. Mallorca U19 0 x 1 Ue Cornella U19
  4. Mallorca U19 1 x 3 Ue Cornella U19
  5. Mallorca U19 0 x 3 Ue Cornella U19
  6. Mallorca U19 1 x 3 Ue Cornella U19
  7. Mallorca U19 0 x 1 Ue Cornella U19

Gole w połówkach — Mallorca U19 x Ue Cornella U19

  • 1. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,00 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 57,1% · powyżej 1,5 Gole: 28,6%
  • 2. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,14 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 71,4% · powyżej 1,5 Gole: 28,6%

Mallorca U19 x Ue Cornella U19 — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Mallorca U19 i UE Cornellà U19, z 9 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Wydajność

Pod względem wyników Mallorca U19 ma 40% zwycięstw i średnio 1.5 goli na mecz. UE Cornellà U19 ma 20% zwycięstw i średnio 0.8 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 9 bezpośrednich spotkaniach Mallorca U19 wygrała 2 razy, UE Cornellà U19 wygrała 5 razy i padły 2 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Mallorca U19 ma 50% zwycięstw i średnio 2.2 gola na mecz. Na wyjeździe UE Cornellà U19 ma 10% zwycięstw i średnio 0.8 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.22 na mecz. W 44.4% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 44% spotkań.