Statystyki Ue Cornella vs Cf Peralada

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.43ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Ue Cornella
30%3Z 5R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Cf Peralada
30%3Z 5R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Ue Cornella
1
Remisy
3
Wygrane Cf Peralada
3
Średnia goli
2.4

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ue Cornella
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ue Cornella
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Ue Cornella
1
Remisy
3
Wygrane Cf Peralada
3
Średnia goli
2.4

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
57%
Obie drużyny strzelą - Nie
43%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ue Cornella
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ue Cornella
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Ue Cornella — ostatnie 5 meczów

Tercera Federación, Group 5|śr 14/10/26 18:00
Zakończone
Ue Cornella
Herb Ue Cornella
1
:
1
Przerwa: 0-1
Herb CF Peralada
CF Peralada
Tercera Federación, Group 5|ndz 11/10/26 10:00
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|ndz 27/09/26 10:00
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|sob 19/09/26 18:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Cf Peralada — ostatnie 5 meczów

Tercera Federación, Group 5|śr 14/10/26 18:00
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|ndz 11/10/26 14:30
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|ndz 27/09/26 14:30
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|sob 19/09/26 16:00
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|ndz 13/09/26 16:00
Zakończone
Cf Peralada
Herb Cf Peralada
0
:
1
Przerwa: 0-0
Herb UE Tona
UE Tona
Strona 1 z 2

Ue Cornella vs Cf Peralada — historia H2H

Tercera Federación, Group 5|śr 14/10/26 18:00
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|ndz 25/01/26 12:30
Zakończone
Tercera Federación, Group 5|sob 13/09/25 14:30
Zakończone
Segunda Federación|ndz 24/03/19 14:00
Zakończone
Segunda Federación|ndz 04/11/18 13:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Ue Cornella a Cf Peralada?

Historia spotkań Ue Cornella x Cf Peralada: 7 spotkań — {home} 1W, 3R, {away} 3W (ostatnie 7 meczów). 17 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,43 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 57,0% meczów. Aktualizacja: 14/10/2026 às 15:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Ue Cornella
1
Remisy
3
Zwycięstwa Cf Peralada
3
Gole w historii
17
Średnia goli/mecz
2,43

Najwyższe zwycięstwa

  • Ue Cornella: Ue Cornella 2 x 1 Cf Peralada
  • Cf Peralada: Ue Cornella 0 x 3 Cf Peralada

Ostatnie spotkania

  1. Ue Cornella 1 x 1 Cf Peralada
  2. Ue Cornella 0 x 3 Cf Peralada
  3. Ue Cornella 1 x 2 Cf Peralada
  4. Ue Cornella 0 x 0 Cf Peralada
  5. Ue Cornella 2 x 2 Cf Peralada
  6. Ue Cornella 0 x 2 Cf Peralada
  7. Ue Cornella 2 x 1 Cf Peralada

Gole w połówkach — Ue Cornella x Cf Peralada

  • 1. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,00 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 57,1% · powyżej 1,5 Gole: 28,6%
  • 2. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,43 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 71,4% · powyżej 1,5 Gole: 57,1%

Ue Cornella x Cf Peralada — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania UE Cornellà i CF Peralada, z 7 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach UE Cornellà odnotował 3 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażek, zdobywając 12 goli i tracąc 10. CF Peralada odniósł 3 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 14 goli i tracąc 9.

Wydajność

Pod względem wyników UE Cornellà ma 30% zwycięstw i średnio 1.2 goli na mecz. CF Peralada ma 30% zwycięstw i średnio 1.4 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 7 bezpośrednich spotkaniach UE Cornellà wygrała 1 razy, CF Peralada wygrała 3 razy i padły 3 remisy.

Ostatnia forma

W ostatniej formie UE Cornellà ma 1 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażek. CF Peralada ma 1 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie UE Cornellà ma 30% zwycięstw i średnio 1.4 gola na mecz. Na wyjeździe CF Peralada ma 10% zwycięstw i średnio 0.8 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 2.43 na mecz. W 57.1% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 57% spotkań.