Chang-rae Ha | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Chang-rae Ha

Herb drużyny Daejeon Hana CitizenZweryfikowany klubDaejeon Hana Citizen

Jaki jest następny mecz zawodnika Chang-rae Ha?

Następny mecz zawodnika Chang-rae Ha to spotkanie z Incheon United w rozgrywkach K League 1, 08.11, godz. 02:00 (czas Brasília).

Porównaj Chang-rae Ha z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Chang-rae Ha z

Obserwuj Chang-rae Ha

Zapisz Chang-rae Ha na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Chang-rae Ha

Chang-rae Ha

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Chang-rae Ha

Chang-rae Ha

Zawodnik
10 mecze
Z
R
P
Z
Z
Chang-rae Ha

Statystyki - Chang-rae Ha

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz79.20
Średnia ocena6.67
Zwycięstwa drużyny50.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz38.40
Celność podań83.1%
Wślizgi na mecz0.50
Przechwyty na mecz0.50
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.30
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game79.20
Ocena na mecz4.67
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.40
Faule na mecz1.30
Aggregated raw wasfouled Per Game0.30
Aggregated raw totalpasses Per Game38.40

Podsumowanie - Chang-rae Ha

Mecze
10
Średnia minut
79.2
Średnia ocena
6.67

Podania

Wszystkie podania
384
Celne podania
319
Podania na mecz
38.4
Celność podań
83.1%

Obrona

Wślizgi
5
Przechwyty
5
Wślizgi na mecz
0.50
Przechwyty na mecz
0.50

Dyscyplina

Faule
13
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.30

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 71.4%
Na wyjeździe: 28.6%
Faule/mecz
U siebie: 29.4%
Na wyjeździe: 70.6%
Procent zwycięstw
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 30.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.40
Celne podania/mecz
31.90
Odbiory/mecz
0.50
Przechwyty/mecz
0.50

Chang-rae Ha — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Chang-rae Ha z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Chang-rae Ha

Ile goli ma Chang-rae Ha?

Chang-rae Ha ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

D · South Korea · drużyny: Daejeon Hana Citizen

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Chang-rae Ha według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
K League 11000

Jaka jest średnia ocena zawodnika Chang-rae Ha?

Zawodnik Chang-rae Ha ma średnia ocena 6,67 w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,67

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy