Cristi Bărbuț | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Cristi Bărbuț

Herb drużyny AFC Unirea 04 SloboziaZweryfikowany klubAFC Unirea 04 Slobozia

Jaki jest następny mecz zawodnika Cristi Bărbuț?

Następny mecz zawodnika Cristi Bărbuț to spotkanie z CSM Olimpia Satu Mare w rozgrywkach Liga II, 07.11, godz. 06:00 (czas Brasília).

Porównaj Cristi Bărbuț z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Cristi Bărbuț z

Obserwuj Cristi Bărbuț

Zapisz Cristi Bărbuț na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Cristi Bărbuț

Cristi Bărbuț

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Cristi Bărbuț

Cristi Bărbuț

Zawodnik
10 mecze
P
P
Z
P
R
Cristi Bărbuț

Statystyki - Cristi Bărbuț

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz52.00
Średnia ocena6.51
Zwycięstwa drużyny20.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz10.20
Celność podań66.7%
Wślizgi na mecz0.70
Przechwyty na mecz1.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.50
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game52.00
Ocena na mecz5.86
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.30
Faule na mecz0.50
Aggregated raw wasfouled Per Game0.80
Aggregated raw totalpasses Per Game10.20

Podsumowanie - Cristi Bărbuț

Mecze
10
Średnia minut
52.0
Średnia ocena
6.51

Podania

Wszystkie podania
102
Celne podania
68
Podania na mecz
10.2
Celność podań
66.7%

Obrona

Wślizgi
7
Przechwyty
11
Wślizgi na mecz
0.70
Przechwyty na mecz
1.10

Dyscyplina

Faule
5
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.50

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
7 (70.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 64.3%
Na wyjeździe: 35.7%
Faule/mecz
U siebie: 27.3%
Na wyjeździe: 72.7%
Procent zwycięstw
U siebie: 10.0%
Na wyjeździe: 10.0%

Średnie na mecz

Strzały celne/mecz
0.30
Celne podania/mecz
6.80
Odbiory/mecz
0.70
Przechwyty/mecz
1.10

Cristi Bărbuț — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Cristi Bărbuț z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 1 zwycięstw, 1 remisów i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Cristi Bărbuț

Ile goli ma Cristi Bărbuț?

Cristi Bărbuț ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Romania · drużyny: AFC Unirea 04 Slobozia

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Cristi Bărbuț według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Romanian Super Liga1000

Jaka jest średnia ocena zawodnika Cristi Bărbuț?

Zawodnik Cristi Bărbuț ma średnia ocena 6,51 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,51

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy