Ilias Akhomach | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Ilias Akhomach

Herb drużyny VillarrealZweryfikowany klubVillarreal

Jaki jest następny mecz zawodnika Ilias Akhomach?

Następny mecz zawodnika Ilias Akhomach to spotkanie z Paris Saint-Germain w rozgrywkach UEFA Champions League, 03.11, godz. 17:00 (czas Brasília).

Porównaj Ilias Akhomach z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ilias Akhomach z

Obserwuj Ilias Akhomach

Zapisz Ilias Akhomach na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Ilias Akhomach

Ilias Akhomach

1G 1A

ostatnie 10 meczów
Ilias Akhomach

Ilias Akhomach

Zawodnik
10 mecze
Z
P
R
Z
P
Ilias Akhomach

Statystyki - Ilias Akhomach

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz47.30
Średnia ocena6.62
Zwycięstwa drużyny40.0%
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Gole i asysty
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Udział przy golach na mecz0.20
Podania i obrona
Podania na mecz11.70
Celność podań78.6%
Wślizgi na mecz0.50
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.60
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game47.30
Ocena na mecz6.62
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.08
Gole na mecz0.10
Asysty na mecz0.10
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.50

Podsumowanie - Ilias Akhomach

Mecze
10
Średnia minut
47.3
Średnia ocena
6.62

Gole i asysty

Gole
1
Asysty
1
Udziały przy golach
2
Gole na mecz
0.10
Asysty na mecz
0.10

Podania

Wszystkie podania
117
Celne podania
92
Podania na mecz
11.7
Celność podań
78.6%

Obrona

Wślizgi
5
Przechwyty
0
Wślizgi na mecz
0.50
Przechwyty na mecz
0.00

Dyscyplina

Faule
6
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.60

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 88.9%
Na wyjeździe: 11.1%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.10
Asysty/mecz
0.10
Strzały celne/mecz
0.50
Celne podania/mecz
9.20

Ilias Akhomach — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Ilias Akhomach: 10 przeanalizowanych meczów i 1 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

1 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.1 goli i 0.1 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Ilias Akhomach

Ile goli ma Ilias Akhomach?

Ilias Akhomach ma 1 gol w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 1 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · Morocco · drużyny: Villarreal, Rayo Vallecano

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Ilias Akhomach według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
UEFA Conference League410
LaLiga501
Club Friendly Games100

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Ilias Akhomach?

Zawodnik Ilias Akhomach ma średnia ocena 6,62 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,16 xG na mecz w 5 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,62

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,16

5 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy