Paulo Gali | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Paulo Gali

Herb drużyny Persebaya SurabayaZweryfikowany klubPersebaya Surabaya

Jaki jest następny mecz zawodnika Paulo Gali?

Następny mecz zawodnika Paulo Gali to spotkanie z Persija Jakarta w rozgrywkach Indonesia Super League, 07.11, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Paulo Gali z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Paulo Gali z

Obserwuj Paulo Gali

Zapisz Paulo Gali na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Paulo Gali

Paulo Gali

2G 4A

ostatnie 10 meczów
Paulo Gali

Paulo Gali

Zawodnik
10 mecze
Z
Z
R
Z
P
Paulo Gali

Statystyki - Paulo Gali

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz57.50
Średnia ocena7.13
Zwycięstwa drużyny60.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.40
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.40
Udział przy golach na mecz0.60
Podania i obrona
Podania na mecz21.10
Celność podań71.6%
Wślizgi na mecz0.20
Przechwyty na mecz0.40
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.70
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game57.50
Ocena na mecz7.13
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.29
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.40
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.60

Podsumowanie - Paulo Gali

Mecze
10
Średnia minut
57.5
Średnia ocena
7.13

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
4
Udziały przy golach
6
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.40

Podania

Wszystkie podania
211
Celne podania
151
Podania na mecz
21.1
Celność podań
71.6%

Obrona

Wślizgi
2
Przechwyty
4
Wślizgi na mecz
0.20
Przechwyty na mecz
0.40

Dyscyplina

Faule
7
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.70

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
1 (10.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Asysty/mecz
U siebie: 83.3%
Na wyjeździe: 16.7%
Strzały celne/mecz
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.40
Strzały celne/mecz
0.60
Celne podania/mecz
15.10

Paulo Gali — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Paulo Gali: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.4 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Paulo Gali

Ile goli ma Paulo Gali?

Paulo Gali ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 4 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · East Timor · drużyny: Persebaya Surabaya

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Paulo Gali według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Indonesia Super League1024

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Paulo Gali?

Zawodnik Paulo Gali ma średnia ocena 7,13 w 10 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,37 xG na mecz w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
7,13

10 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,37

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy