Rtv 1879 Basel 30 vs 29 Gs Stafa

W ostatnich 9 bezpośrednich meczach 9 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
30
:
29
D
HT 15-13
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Gole na mecz (H2H)
56.33ostatnie 9 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Rtv 1879 Basel
40%4Z 1R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Gs Stafa
0%0Z 1R 9P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Rtv 1879 Basel
6
Remisy
2
Wygrane Gs Stafa
1
Średnia goli
56.3

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
45.5
77.8%
22.2%
50.5
66.7%
33.3%
55.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
25.5
44.4%
55.6%
30.5
11.1%
88.9%
35.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Rtv 1879 Basel
Procent
-6.5
22.2%
-4.5
44.4%
-2.5
55.6%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
9
Wygrane Rtv 1879 Basel
6
Remisy
2
Wygrane Gs Stafa
1
Średnia goli
56.3

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
45.5
77.8%
22.2%
50.5
66.7%
33.3%
55.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
25.5
44.4%
55.6%
30.5
11.1%
88.9%
35.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Rtv 1879 Basel
Procent
-6.5
22.2%
-4.5
44.4%
-2.5
55.6%

Rtv 1879 Basel — ostatnie 5 meczów

MNLA|śr 11/02/26 15:15
Zakończone
BSV Bern Muri
Herb BSV Bern Muri
29
:
32
Przerwa: 13-15
Herb Rtv 1879 Basel
Rtv 1879 Basel
MNLA|sob 07/02/26 17:00
Zakończone
MNLA|śr 04/02/26 15:15
Zakończone
HSC Suhr Aarau
Herb HSC Suhr Aarau
31
:
22
Przerwa: 15-12
Herb Rtv 1879 Basel
Rtv 1879 Basel
MNLA|sob 20/12/25 14:00
Zakończone
MNLA|śr 17/12/25 15:15
Zakończone
GS Stafa
Herb GS Stafa
36
:
36
Przerwa: 13-19
Herb Rtv 1879 Basel
Rtv 1879 Basel
Strona 1 z 2

Gs Stafa — ostatnie 5 meczów

MNLA|śr 18/02/26 15:15
Zakończone
BSV Bern Muri
Herb BSV Bern Muri
48
:
35
Przerwa: 26-18
Herb Gs Stafa
Gs Stafa
MNLA|śr 11/02/26 15:15
Zakończone
Gs Stafa
Herb Gs Stafa
27
:
36
Przerwa: 14-17
Herb HSC Suhr Aarau
HSC Suhr Aarau
MNLA|sob 07/02/26 17:00
Zakończone
Pfadi Winterthur
Herb Pfadi Winterthur
35
:
26
Przerwa: 15-14
Herb Gs Stafa
Gs Stafa
MNLA|śr 04/02/26 15:15
Zakończone
MNLA|śr 17/12/25 15:15
Zakończone
Gs Stafa
Herb Gs Stafa
36
:
36
Przerwa: 13-19
Herb RTV 1879 Basel
RTV 1879 Basel
Strona 1 z 2

Rtv 1879 Basel vs Gs Stafa — historia H2H

MNLA|śr 17/12/25 15:15
Zakończone
GS Stafa
Herb GS Stafa
36
:
36
Przerwa: 13-19
Herb RTV 1879 Basel
RTV 1879 Basel
MNLA|sob 06/09/25 13:00
Zakończone
RTV 1879 Basel
Herb RTV 1879 Basel
39
:
32
Przerwa: 14-15
Herb GS Stafa
GS Stafa
Cup|sob 09/03/24 16:00
Zakończone
RTV 1879 Basel
Herb RTV 1879 Basel
33
:
29
Przerwa: 11-11
Herb GS Stafa
GS Stafa
MNLA|sob 30/04/16 13:00
Zakończone
RTV 1879 Basel
Herb RTV 1879 Basel
26
:
26
Przerwa: 13-17
Herb GS Stafa
GS Stafa
MNLA|śr 13/04/16 14:30
Zakończone
GS Stafa
Herb GS Stafa
24
:
32
Przerwa: 11-17
Herb RTV 1879 Basel
RTV 1879 Basel
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Rtv 1879 Basel a Gs Stafa?

Historia spotkań Rtv 1879 Basel x Gs Stafa: 9 spotkań — {home} 6W, 2R, {away} 1W (ostatnie 9 meczów). 507 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 17/12/2025 às 12:15.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Rtv 1879 Basel
6
Remisy
2
Zwycięstwa Gs Stafa
1
Gole w historii
507

Najwyższe zwycięstwa

  • Rtv 1879 Basel: Rtv 1879 Basel 32 x 24 Gs Stafa
  • Gs Stafa: Rtv 1879 Basel 21 x 23 Gs Stafa

Ostatnie spotkania

  1. Rtv 1879 Basel 36 x 36 Gs Stafa
  2. Rtv 1879 Basel 39 x 32 Gs Stafa
  3. Rtv 1879 Basel 33 x 29 Gs Stafa
  4. Rtv 1879 Basel 26 x 26 Gs Stafa
  5. Rtv 1879 Basel 32 x 24 Gs Stafa
  6. Rtv 1879 Basel 25 x 24 Gs Stafa
  7. Rtv 1879 Basel 21 x 23 Gs Stafa
  8. Rtv 1879 Basel 22 x 17 Gs Stafa
  9. Rtv 1879 Basel 34 x 28 Gs Stafa

Rtv 1879 Basel x Gs Stafa — Statystyki

Przegląd

RTV 1879 Basel kontra GS Stafa w piłce ręcznej. 10 zarejestrowanych meczów. Sport wysokich wyników z analizą goli i formy.

Szczegółowe statystyki

RTV 1879 Basel: 4 zwycięstw, 6 porażek, 301 goli. GS Stafa: 3 zwycięstw, 6 porażek, 284 goli.

Wydajność

RTV 1879 Basel ma 40% zwycięstw i średnio 30.1 goli. GS Stafa: 30%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach: RTV 1879 Basel 7, GS Stafa 1, remisów 2.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: RTV 1879 Basel ma 1 zwycięstw i 4 porażek. GS Stafa ma 3 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

RTV 1879 Basel ma 50% zwycięstw u siebie.

Trendy

Średnio 57.4 goli na mecz piłki ręcznej.