Rtv 1879 Basel 31 vs 39 Gs Stafa

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
31
:
39
V
HT 17-19
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Gole na mecz (H2H)
56.60ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Rtv 1879 Basel
20%2Z 0R 8P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Gs Stafa
10%1Z 0R 9P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Rtv 1879 Basel
7
Remisy
2
Wygrane Gs Stafa
1
Średnia goli
56.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
45.5
80%
20%
50.5
70%
30%
55.5
60%
40%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
25.5
50%
50%
30.5
10%
90%
35.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Rtv 1879 Basel
Procent
-6.5
20%
-4.5
40%
-2.5
50%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Rtv 1879 Basel
7
Remisy
2
Wygrane Gs Stafa
1
Średnia goli
56.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
45.5
80%
20%
50.5
70%
30%
55.5
60%
40%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
25.5
50%
50%
30.5
10%
90%
35.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Rtv 1879 Basel
Procent
-6.5
20%
-4.5
40%
-2.5
50%

Rtv 1879 Basel — ostatnie 5 meczów

MNLA|śr 23/09/26 17:15
Zakończone
MNLA|śr 16/09/26 17:15
Zakończone
MNLA|sob 05/09/26 16:00
Zakończone
MNLA|śr 02/09/26 17:15
Zakończone
BSV Bern Muri
Herb BSV Bern Muri
30
:
28
Przerwa: 14-10
Herb Rtv 1879 Basel
Rtv 1879 Basel
MNLA|sob 29/08/26 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Gs Stafa — ostatnie 5 meczów

MNLA|śr 23/09/26 17:15
Zakończone
Gs Stafa
Herb Gs Stafa
21
:
31
Przerwa: 11-17
Herb HSC Suhr Aarau
HSC Suhr Aarau
MNLA|śr 16/09/26 17:15
Zakończone
MNLA|sob 05/09/26 16:00
Zakończone
Gs Stafa
Herb Gs Stafa
33
:
42
Przerwa: 16-20
Herb HC Kriens-Lucerne
HC Kriens-Lucerne
MNLA|śr 02/09/26 17:15
Zakończone
Pfadi Winterthur
Herb Pfadi Winterthur
39
:
21
Przerwa: 23-14
Herb Gs Stafa
Gs Stafa
MNLA|sob 29/08/26 16:00
Zakończone
Gs Stafa
Herb Gs Stafa
21
:
34
Przerwa: 10-14
Herb BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
Strona 1 z 2

Rtv 1879 Basel vs Gs Stafa — historia H2H

MNLA|ndz 22/02/26 16:00
Zakończone
RTV 1879 Basel
Herb RTV 1879 Basel
30
:
29
Przerwa: 15-13
Herb GS Stafa
GS Stafa
MNLA|śr 17/12/25 15:15
Zakończone
GS Stafa
Herb GS Stafa
36
:
36
Przerwa: 13-19
Herb RTV 1879 Basel
RTV 1879 Basel
MNLA|sob 06/09/25 13:00
Zakończone
RTV 1879 Basel
Herb RTV 1879 Basel
39
:
32
Przerwa: 14-15
Herb GS Stafa
GS Stafa
Cup|sob 09/03/24 16:00
Zakończone
RTV 1879 Basel
Herb RTV 1879 Basel
33
:
29
Przerwa: 11-11
Herb GS Stafa
GS Stafa
MNLA|sob 30/04/16 13:00
Zakończone
RTV 1879 Basel
Herb RTV 1879 Basel
26
:
26
Przerwa: 13-17
Herb GS Stafa
GS Stafa
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Rtv 1879 Basel a Gs Stafa?

Historia spotkań Rtv 1879 Basel x Gs Stafa: 10 spotkań — {home} 7W, 2R, {away} 1W (ostatnie 10 meczów). 566 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 22/02/2026 às 13:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Rtv 1879 Basel
7
Remisy
2
Zwycięstwa Gs Stafa
1
Gole w historii
566

Najwyższe zwycięstwa

  • Rtv 1879 Basel: Rtv 1879 Basel 32 x 24 Gs Stafa
  • Gs Stafa: Rtv 1879 Basel 21 x 23 Gs Stafa

Ostatnie spotkania

  1. Rtv 1879 Basel 30 x 29 Gs Stafa
  2. Rtv 1879 Basel 36 x 36 Gs Stafa
  3. Rtv 1879 Basel 39 x 32 Gs Stafa
  4. Rtv 1879 Basel 33 x 29 Gs Stafa
  5. Rtv 1879 Basel 26 x 26 Gs Stafa
  6. Rtv 1879 Basel 32 x 24 Gs Stafa
  7. Rtv 1879 Basel 25 x 24 Gs Stafa
  8. Rtv 1879 Basel 21 x 23 Gs Stafa
  9. Rtv 1879 Basel 22 x 17 Gs Stafa
  10. Rtv 1879 Basel 34 x 28 Gs Stafa

Rtv 1879 Basel x Gs Stafa — Statystyki

Przegląd

RTV 1879 Basel kontra GS Stafa w piłce ręcznej. 10 zarejestrowanych meczów. Sport wysokich wyników z analizą goli i formy.

Szczegółowe statystyki

RTV 1879 Basel: 4 zwycięstw, 6 porażek, 301 goli. GS Stafa: 3 zwycięstw, 6 porażek, 284 goli.

Wydajność

RTV 1879 Basel ma 40% zwycięstw i średnio 30.1 goli. GS Stafa: 30%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach: RTV 1879 Basel 7, GS Stafa 1, remisów 2.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: RTV 1879 Basel ma 1 zwycięstw i 4 porażek. GS Stafa ma 3 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

RTV 1879 Basel ma 50% zwycięstw u siebie.

Trendy

Średnio 57.4 goli na mecz piłki ręcznej.