Armin Duvnjak — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Armin Duvnjak?

Następny mecz zawodnika Armin Duvnjak to spotkanie z FK Sloboda Tuzla w rozgrywkach Prva Liga, Federacije BiH, 17.10, godz. 09:30 (czas Brasília).

Porównaj Armin Duvnjak z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Armin Duvnjak z

Obserwuj Armin Duvnjak

Zapisz Armin Duvnjak na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Armin Duvnjak

Armin Duvnjak

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
A

Armin Duvnjak

Trener
10 mecze
Z
P
P
P
P

Statystyki - Armin Duvnjak

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy3
Porażki4
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz0.40
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.10
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz2.30

Podsumowanie - Armin Duvnjak

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
20.0%
Punkty/mecz
2.10
0.90
Gole strzelone/mecz
2.00
1.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.10
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
2.30
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 38.1%
Na wyjeździe: 61.9%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%

Armin Duvnjak — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Armin Duvnjak: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 3; porażki 4; gole strzelone 17; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie porażki 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 28.6; gospodarz średnia gole 1.33; gość średnia gole 1.86.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 40; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Armin Duvnjak

Jaki bilans ma Armin Duvnjak w klubie NK Jedinstvo Bihać?

Armin Duvnjak prowadzi NK Jedinstvo Bihać. W analizowanym okresie, od 02.08.2026 bilans to 3W-3R-4P (30% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie NK Jedinstvo Bihać.

W próbie wszystkie 10 mecze Armin Duvnjak ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy