Arsène Roble — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Arsène Roble?

Następny mecz zawodnika Arsène Roble to spotkanie z FC Schlieren w rozgrywkach Nationalliga B, Women, 17.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Arsène Roble z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Arsène Roble z

Obserwuj Arsène Roble

Zapisz Arsène Roble na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Arsène Roble

Arsène Roble

57% zwycięstw

ostatnie 7 meczów
A

Arsène Roble

Trener
7 mecze
P
Z
Z
P
P

Statystyki - Arsène Roble

Wszystkie 7 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze7
Zwycięstwa4
Remisy0
Porażki3
Procent zwycięstw57.1%
Gole strzelone na mecz2.29
Gole
Gole strzelone na mecz2.29
Gole stracone na mecz2.00
Różnica goli na mecz0.29
Procent czystych kont28.6%
Procent bez zdobytego gola28.6%
Obie drużyny strzeliły42.9%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.57
Łączna liczba kartek na mecz0.57

Podsumowanie - Arsène Roble

Prowadzone mecze
7
Zwycięstwa
4 (57.1%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
3 (42.9%)
Punkty/mecz
1.71

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.29
Średnia goli strzelonych
2.29
Średnia goli straconych
2.00
Różnica goli
2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (3)
Na wyjeździe (4)
Zwycięstwa (%)
66.7%
50.0%
Punkty/mecz
2.00
1.50
Gole strzelone/mecz
3.33
1.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.57
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.57
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
85.7%
14.3%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
57.1%
42.9%
3.5
28.6%
71.4%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
28.6%
71.4%

Arsène Roble — Statystyki

ostatnie 7 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Arsène Roble: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; porażki 3; gole strzelone 16.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 57.1; średnia gole 2.29; średnia gole stracone 2; odsetek czystych kont 28.6.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 66.7; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 3.33; gość średnia gole 1.5.

Najnowsze mecze trenera Arsène Roble

Jaki bilans ma Arsène Roble w klubie FC Sion?

Arsène Roble prowadzi FC Sion. W analizowanym okresie, od 15.08.2026 bilans to 4W-0R-3P (57% zwycięstw, 1,71 pkt/mecz) w 7 meczach w klubie FC Sion.

W próbie wszystkie 7 mecze Arsène Roble ma 57% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy