Damián Lanza — statystyki trenerskie

Porównaj Damián Lanza z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Damián Lanza z

Damián Lanza

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
D

Damián Lanza

Trener
10 mecze
P
R
Z
P
P

Statystyki - Damián Lanza

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz1.00
Różnica goli na mecz0.80
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%

Podsumowanie - Damián Lanza

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.80
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
1.00
Różnica goli
8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (9)
Na wyjeździe (9)
Zwycięstwa (%)
33.3%
44.4%
Punkty/mecz
1.22
1.56
Gole strzelone/mecz
2.56
1.78

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
0.0%
100.0%

Damián Lanza — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Damián Lanza: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 18; gole stracone 10.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.8; średnia gole stracone 1; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Damián Lanza

Jaki bilans ma Damián Lanza w klubie Búhos ULVR FC?

Damián Lanza prowadzi Búhos ULVR FC. W analizowanym okresie, od 17.10.2025 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Búhos ULVR FC.

W próbie wszystkie 10 mecze Damián Lanza ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy