Gábor Kovács — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Gábor Kovács?

Następny mecz zawodnika Gábor Kovács to spotkanie z Csepel SC w rozgrywkach NB III Kelet, 18.10, godz. 06:00 (czas Brasília).

Porównaj Gábor Kovács z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Gábor Kovács z

Obserwuj Gábor Kovács

Zapisz Gábor Kovács na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Gábor Kovács

Gábor Kovács

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
G

Gábor Kovács

Trener
10 mecze
P
Z
P
Z
P

Statystyki - Gábor Kovács

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy1
Porażki6
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz1.80
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.30
Czerwone kartki na mecz0.60
Łączna liczba kartek na mecz3.90

Podsumowanie - Gábor Kovács

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
1.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.60
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
0

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.70
0.90
Gole strzelone/mecz
2.30
1.10

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.30
Średnia czerwonych kartek
0.60
Średnia kartek łącznie
3.90
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 45.5%
Na wyjeździe: 54.5%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
50.0%
50.0%

Gábor Kovács — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Gábor Kovács: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 1; porażki 6; gole strzelone 18; gole stracone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.8; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek remisy 10.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 60; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Gábor Kovács

Jaki bilans ma Gábor Kovács w klubie Budapest Honvéd FC II?

Gábor Kovács prowadzi Budapest Honvéd FC II. W analizowanym okresie, od 09.08.2026 bilans to 3W-1R-6P (30% zwycięstw, 1,00 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Budapest Honvéd FC II.

W próbie wszystkie 10 mecze Gábor Kovács ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy