Igor Ursachi — statystyki trenerskie

Porównaj Igor Ursachi z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Igor Ursachi z

Igor Ursachi

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Igor Ursachi

Igor Ursachi

Trener
10 mecze
R
Z
P
P
R
Igor Ursachi

Statystyki - Igor Ursachi

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy4
Porażki2
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz2.00
Gole
Gole strzelone na mecz2.00
Gole stracone na mecz0.50
Różnica goli na mecz1.50
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz0.20

Podsumowanie - Igor Ursachi

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.50
Średnia goli strzelonych
2.00
Średnia goli straconych
0.50
Różnica goli
15

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.00
1.40
Gole strzelone/mecz
2.90
2.10

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.20
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.20
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
0.0%
100.0%
2.5
0.0%
100.0%

Igor Ursachi — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Igor Ursachi: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 4; porażki 2; gole strzelone 20; gole stracone 5.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 2; średnia gole stracone 0.5; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek remisy 40.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 20; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Igor Ursachi

Jaki bilans ma Igor Ursachi w klubie FC Floreşti?

Igor Ursachi prowadzi FC Floreşti. W analizowanym okresie, od 19.09.2025 bilans to 4W-4R-2P (40% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Floreşti.

W próbie wszystkie 10 mecze Igor Ursachi ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy