Jaroslav Matejicek — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Jaroslav Matejicek?

Następny mecz zawodnika Jaroslav Matejicek to spotkanie z Viktoria Plzen U19 w rozgrywkach U19 1st Division, 24.10, godz. 05:30 (czas Brasília).

Porównaj Jaroslav Matejicek z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jaroslav Matejicek z

Obserwuj Jaroslav Matejicek

Zapisz Jaroslav Matejicek na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jaroslav Matejicek

Jaroslav Matejicek

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
J

Jaroslav Matejicek

Trener
10 mecze
R
Z
P
P
Z

Statystyki - Jaroslav Matejicek

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.00
Gole
Gole strzelone na mecz1.00
Gole stracone na mecz1.80
Różnica goli na mecz-0.80
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.60
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz2.80
Popełnione faule na mecz24.80

Podsumowanie - Jaroslav Matejicek

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.80
Średnia goli strzelonych
1.00
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
-8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
10.0%
Punkty/mecz
1.40
0.60
Gole strzelone/mecz
1.40
0.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.60
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
2.80
Średnia fauli łącznie
24.80

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 49.2%
Na wyjeździe: 50.8%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%

Jaroslav Matejicek — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jaroslav Matejicek: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 10; gole stracone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 6.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Jaroslav Matejicek

Jaki bilans ma Jaroslav Matejicek w klubie FC Zlín U19?

Jaroslav Matejicek prowadzi FC Zlín U19. W analizowanym okresie, od 15.08.2025 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Zlín U19.

W próbie wszystkie 10 mecze Jaroslav Matejicek ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy