Maurice Burkhardt — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Maurice Burkhardt?

Następny mecz zawodnika Maurice Burkhardt to spotkanie z FSV Fernwald w rozgrywkach Hessenliga, 17.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Maurice Burkhardt z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Maurice Burkhardt z

Obserwuj Maurice Burkhardt

Zapisz Maurice Burkhardt na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Maurice Burkhardt

Maurice Burkhardt

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
M

Maurice Burkhardt

Trener
10 mecze
Z
P
Z
P
Z

Statystyki - Maurice Burkhardt

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.60
Gole
Gole strzelone na mecz1.60
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz-0.10
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Maurice Burkhardt

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.30
Średnia goli strzelonych
1.60
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
-1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
80.0%
20.0%
Punkty/mecz
2.40
0.80
Gole strzelone/mecz
2.10
1.70

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Maurice Burkhardt — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Maurice Burkhardt: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 16; gole stracone 17.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.6; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek remisy 10.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Maurice Burkhardt

Jaki bilans ma Maurice Burkhardt w klubie SV Rot-Weiß Hadamar?

Maurice Burkhardt prowadzi SV Rot-Weiß Hadamar. W analizowanym okresie, od 12.08.2026 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SV Rot-Weiß Hadamar.

W próbie wszystkie 10 mecze Maurice Burkhardt ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy