Nélson Antunes — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Nélson Antunes?

Następny mecz zawodnika Nélson Antunes to spotkanie z AD Nogueirense w rozgrywkach Mistrzostwa Portugalia, 25.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Nélson Antunes z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Nélson Antunes z

Obserwuj Nélson Antunes

Zapisz Nélson Antunes na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Nélson Antunes

Nélson Antunes

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
N

Nélson Antunes

Trener
10 mecze
P
R
R
R
Z

Statystyki - Nélson Antunes

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy4
Porażki3
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.10
Gole
Gole strzelone na mecz1.10
Gole stracone na mecz1.20
Różnica goli na mecz-0.10
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz5.60
Czerwone kartki na mecz0.60
Łączna liczba kartek na mecz6.20
Popełnione faule na mecz17.60

Podsumowanie - Nélson Antunes

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.30
Średnia goli strzelonych
1.10
Średnia goli straconych
1.20
Różnica goli
-1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.30
1.40
Gole strzelone/mecz
1.50
1.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
5.60
Średnia czerwonych kartek
0.60
Średnia kartek łącznie
6.20
Średnia fauli łącznie
17.60

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 51.8%
Na wyjeździe: 48.2%
Czerwone kartki
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Faule
U siebie: 47.7%
Na wyjeździe: 52.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Nélson Antunes — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Nélson Antunes: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 4; porażki 3; gole strzelone 11; gole stracone 12.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.1; średnia gole stracone 1.2; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 3; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 1.17; gość średnia gole 1.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 30; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Nélson Antunes

Jaki bilans ma Nélson Antunes w klubie FC Alverca B?

Nélson Antunes prowadzi FC Alverca B. W analizowanym okresie, od 11.10.2026 bilans to 0W-0R-1P (0% zwycięstw, 0,00 pkt/mecz) w 1 meczach w klubie FC Alverca B.

W próbie wszystkie 10 mecze Nélson Antunes ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy