Séninho — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Séninho?

Następny mecz zawodnika Séninho to spotkanie z CD Amiense w rozgrywkach A.F. Santarém 1ª Divisão, 18.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Séninho z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Séninho z

Obserwuj Séninho

Zapisz Séninho na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Séninho

Séninho

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
S

Séninho

Trener
10 mecze
Z
Z
P
Z
P

Statystyki - Séninho

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy0
Porażki7
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz2.00
Gole
Gole strzelone na mecz2.00
Gole stracone na mecz1.80
Różnica goli na mecz0.20
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły80.0%

Podsumowanie - Séninho

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
7 (70.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.80
Średnia goli strzelonych
2.00
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (7)
Na wyjeździe (9)
Zwycięstwa (%)
42.9%
11.1%
Punkty/mecz
1.29
0.33
Gole strzelone/mecz
2.71
1.44

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
10.0%
90.0%

Séninho — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Séninho: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; porażki 7; gole strzelone 20.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 2; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 16.7; gospodarz średnia gole 2.75; gość średnia gole 1.5.

Najnowsze mecze trenera Séninho

Jaki bilans ma Séninho w klubie Sport Abrantes e Benfica?

Séninho prowadzi Sport Abrantes E Benfica. W analizowanym okresie, od 12.04.2026 bilans to 3W-0R-7P (30% zwycięstw, 0,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Sport Abrantes e Benfica.

W próbie wszystkie 10 mecze Séninho ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy