Northern Districts 534 vs 533 Canterbury

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
534
:
533
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
387.50τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Northern Districts
30%3Ν 1Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Canterbury
80%8Ν 0Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Northern Districts
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Canterbury
6
Μέσος όρος ράνς
387.5

Over/Under H2H - Ράνς Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
100%
0%
180.5
100%
0%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickets Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Northern Districts
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Canterbury
6
Μέσος όρος ράνς
387.5

Over/Under H2H - Ράνς Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
100%
0%
180.5
100%
0%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickets Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Northern Districts — τελευταίοι 5 αγώνες

Plunket Shield|Πεμ 07/03/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
Plunket Shield|Τετ 28/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Σαβ 17/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Τρι 13/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Δευ 05/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Canterbury — τελευταίοι 5 αγώνες

Plunket Shield|Πεμ 07/03/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
Plunket Shield|Τετ 28/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Παρ 23/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Σαβ 17/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
The Ford Trophy|Τρι 13/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Northern Districts εναντίον Canterbury — ιστορικό H2H

The Ford Trophy|Σαβ 17/02/24 18:30
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Πεμ 18/01/24 01:30
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Τρι 09/01/24 01:30
Ολοκληρώθηκε
Plunket Shield|Παρ 24/02/23 18:30
Ολοκληρώθηκε
Super Smash|Σαβ 11/02/23 02:30
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Northern Districts και Canterbury;

Ιστορικό μεταξύ Northern Districts και Canterbury: 10 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 3875 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 17/02/2024 às 15:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Northern Districts
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Canterbury
6
Γκολ στο ιστορικό
3875

Μεγαλύτερες νίκες

  • Northern Districts: Northern Districts 217 x 161 Canterbury
  • Canterbury: Northern Districts 138 x 228 Canterbury

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Northern Districts 160 x 164 Canterbury
  2. Northern Districts 138 x 228 Canterbury
  3. Northern Districts 169 x 202 Canterbury
  4. Northern Districts 512 x 515 Canterbury
  5. Northern Districts 156 x 154 Canterbury
  6. Northern Districts 106 x 154 Canterbury
  7. Northern Districts 96 x 98 Canterbury
  8. Northern Districts 122 x 176 Canterbury
  9. Northern Districts 217 x 161 Canterbury
  10. Northern Districts 174 x 173 Canterbury

Northern Districts x Canterbury — Στατιστικά

Επισκόπηση

Northern Districts - Canterbury στο κρίκετ. 10 αγώνες με ανάλυση ράνς και wicket.

Αναλυτικά στατιστικά

Northern Districts: 5 νίκες, 5 ήττες. Canterbury: 5 νίκες, 3 ήττες.

Απόδοση

Northern Districts: 50%. Canterbury: 50%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Northern Districts 3, Canterbury 7.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Northern Districts έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Canterbury έχει 2 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Northern Districts κερδίζει το 50% των εντός έδρας αγώνων.

Τάσεις

Μέσος όρος 533.11 ράνς ανά αγώνα.