Edinson Mero | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Edinson Mero

Έμβλημα της ομάδας Guayaquil CityΕπαληθευμένη ομάδαGuayaquil City

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Edinson Mero;

Ο επόμενος αγώνας του/της Edinson Mero είναι εναντίον του/της Leones del Norte στο LigaPro Serie A, στις 08/11 και ώρα 05:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Edinson Mero με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Edinson Mero με

Ακολουθήστε τον/την Edinson Mero

Αποθηκεύστε τον/την Edinson Mero στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Edinson Mero

Edinson Mero

2G 2A

τελευταίοι 10 αγώνες
Edinson Mero

Edinson Mero

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Ι
Ι
Η
Ι
Edinson Mero

Στατιστικά - Edinson Mero

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα88.90
Μέση βαθμολογία6.67
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.40
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα14.40
Ακρίβεια πασών84.0%
Τάκλιν ανά αγώνα0.10
Κοψίματα ανά αγώνα0.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.30
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game88.90
Βαθμολογία ανά αγώνα6.00
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game1.00
Φάουλ ανά αγώνα0.30

Σύνοψη - Edinson Mero

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
88.9
Μέση βαθμολογία
6.67

Γκολ & ασίστ

Γκολ
2
Ασίστ
2
Συμμετοχές σε γκολ
4
Γκολ ανά αγώνα
0.20
Ασίστ ανά αγώνα
0.20

Πάσες

Συνολικές πάσες
144
Ακριβείς πάσες
121
Πάσες ανά αγώνα
14.4
Ακρίβεια πασών
84.0%

Άμυνα

Τάκλιν
1
Κοψίματα
1
Τάκλιν ανά αγώνα
0.10
Κοψίματα ανά αγώνα
0.10

Πειθαρχία

Φάουλ
3
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.30

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 40.0%
Εκτός: 60.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 61.9%
Εκτός: 38.1%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.20
Ασίστ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
1.00
Ακριβείς πάσες/αγώνα
12.10

Edinson Mero — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Edinson Mero: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 2 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

2 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.2 γκολ και 0.2 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα παίκτη: στους τελευταίους 5 αγώνες, ο παίκτης σκόραρε 1 γκολ και έδωσε 2 ασίστ. Αναλύστε αυτή την τρέχουσα τάση σκοραρίσματος.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Edinson Mero

Πόσα γκολ έχει ο/η Edinson Mero;

Ο/Η Edinson Mero έχει 2 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 2 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Ecuador · ομάδες: Guayaquil City

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Edinson Mero ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
LigaPro Serie A1022

Ποια είναι η μέση βαθμολογία του/της Edinson Mero;

Ο/Η Edinson Mero έχει μέση βαθμολογία 6,67 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,67

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες