Edinson Mero | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Edinson Mero

Herb drużyny Guayaquil CityZweryfikowany klubGuayaquil City

Jaki jest następny mecz zawodnika Edinson Mero?

Następny mecz zawodnika Edinson Mero to spotkanie z Leones del Norte w rozgrywkach LigaPro Serie A, 08.11, godz. 17:00 (czas Brasília).

Porównaj Edinson Mero z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Edinson Mero z

Obserwuj Edinson Mero

Zapisz Edinson Mero na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Edinson Mero

Edinson Mero

2G 2A

ostatnie 10 meczów
Edinson Mero

Edinson Mero

Zawodnik
10 mecze
R
R
R
P
R
Edinson Mero

Statystyki - Edinson Mero

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz88.90
Średnia ocena6.67
Zwycięstwa drużyny20.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.40
Podania i obrona
Podania na mecz14.40
Celność podań84.0%
Wślizgi na mecz0.10
Przechwyty na mecz0.10
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.30
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game88.90
Ocena na mecz6.00
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game1.00
Faule na mecz0.30

Podsumowanie - Edinson Mero

Mecze
10
Średnia minut
88.9
Średnia ocena
6.67

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
2
Udziały przy golach
4
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
144
Celne podania
121
Podania na mecz
14.4
Celność podań
84.0%

Obrona

Wślizgi
1
Przechwyty
1
Wślizgi na mecz
0.10
Przechwyty na mecz
0.10

Dyscyplina

Faule
3
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.30

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 60.0%
Asysty/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 61.9%
Na wyjeździe: 38.1%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
1.00
Celne podania/mecz
12.10

Edinson Mero — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Edinson Mero: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.2 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 1 goli i zanotował 2 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Edinson Mero

Ile goli ma Edinson Mero?

Edinson Mero ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Ecuador · drużyny: Guayaquil City

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Edinson Mero według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
LigaPro Serie A1022

Jaka jest średnia ocena zawodnika Edinson Mero?

Zawodnik Edinson Mero ma średnia ocena 6,67 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,67

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy