Ff Jaro 0 vs 3 Eif

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
3
V
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.43τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Ff Jaro
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Eif
50%5Ν 4Ι 1Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Ff Jaro
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Eif
2
Μέσος όρος γκολ
2.4

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Ff Jaro
Ποσοστό
-4.5
14.3%
-3.5
14.3%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Ff Jaro
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Ff Jaro
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Eif
2
Μέσος όρος γκολ
2.4

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
43%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
57%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Ff Jaro
Ποσοστό
-4.5
14.3%
-3.5
14.3%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Ff Jaro
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Ff Jaro — τελευταίοι 5 αγώνες

Ykkösliiga|Τετ 25/07/18 12:30
Ολοκληρώθηκε
Ff Jaro
Έμβλημα της ομάδας Ff Jaro
3
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας AC Kajaani
AC Kajaani
Ykkösliiga|Δευ 09/07/18 12:30
Ολοκληρώθηκε
Ff Jaro
Έμβλημα της ομάδας Ff Jaro
0
:
3
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας HIFK
HIFK
Ykkösliiga|Τετ 04/07/18 12:30
Ολοκληρώθηκε
JJK Jyväskylä
Έμβλημα της ομάδας JJK Jyväskylä
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Ff Jaro
Ff Jaro
Ykkösliiga|Σαβ 30/06/18 09:00
Ολοκληρώθηκε
KPV
Έμβλημα της ομάδας KPV
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Ff Jaro
Ff Jaro
Ykkösliiga|Τρι 26/06/18 12:30
Ολοκληρώθηκε
Ff Jaro
Έμβλημα της ομάδας Ff Jaro
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας HJK Klubi 04
HJK Klubi 04
Σελίδα 1 από 2

Eif — τελευταίοι 5 αγώνες

Ykkösliiga|Σαβ 21/07/18 11:00
Ολοκληρώθηκε
HIFK
Έμβλημα της ομάδας HIFK
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Eif
Eif
Ykkösliiga|Σαβ 14/07/18 13:00
Ολοκληρώθηκε
Eif
Έμβλημα της ομάδας Eif
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας KPV
KPV
Ykkösliiga|Σαβ 07/07/18 09:00
Ολοκληρώθηκε
Eif
Έμβλημα της ομάδας Eif
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας JJK Jyväskylä
JJK Jyväskylä
Ykkösliiga|Σαβ 30/06/18 09:00
Ολοκληρώθηκε
FC Haka
Έμβλημα της ομάδας FC Haka
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Eif
Eif
Ykkösliiga|Τρι 26/06/18 12:30
Ολοκληρώθηκε
Eif
Έμβλημα της ομάδας Eif
3
:
2
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας KTP
KTP
Σελίδα 1 από 2

Ff Jaro εναντίον Eif — ιστορικό H2H

Ykkösliiga|Σαβ 02/06/18 11:00
Ολοκληρώθηκε
FF Jaro
Έμβλημα της ομάδας FF Jaro
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας EIF
EIF
Ykkösliiga|Σαβ 26/08/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
EIF
Έμβλημα της ομάδας EIF
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας FF Jaro
FF Jaro
Ykkösliiga|Παρ 30/06/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
FF Jaro
Έμβλημα της ομάδας FF Jaro
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας EIF
EIF
Ykkösliiga|Σαβ 06/05/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
EIF
Έμβλημα της ομάδας EIF
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FF Jaro
FF Jaro
Ykkösliiga|Σαβ 15/10/16 09:00
Ολοκληρώθηκε
EIF
Έμβλημα της ομάδας EIF
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας FF Jaro
FF Jaro
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Ff Jaro και Eif;

Ιστορικό μεταξύ Ff Jaro και Eif: 7 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 17 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,43 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 43,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 02/06/2018 às 08:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Ff Jaro
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Eif
2
Γκολ στο ιστορικό
17
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,43

Μεγαλύτερες νίκες

  • Ff Jaro: Ff Jaro 5 x 0 Eif
  • Eif: Ff Jaro 1 x 2 Eif

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Ff Jaro 0 x 0 Eif
  2. Ff Jaro 2 x 1 Eif
  3. Ff Jaro 1 x 2 Eif
  4. Ff Jaro 2 x 0 Eif
  5. Ff Jaro 2 x 1 Eif
  6. Ff Jaro 5 x 0 Eif
  7. Ff Jaro 0 x 1 Eif

Γκολ ανά ημίχρονο — Ff Jaro x Eif

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,14 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 57,1% · over 1.5 Γκολ: 42,9%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,29 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 42,9%

Ff Jaro x Eif — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FF Jaro - EIF, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα FF Jaro σημείωσε 2 νίκες, 4 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 7 γκολ υπέρ και 14 κατά. Η ομάδα EIF είχε 4 νίκες, 3 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 11 γκολ υπέρ και 15 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FF Jaro έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 0.7 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα EIF έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.1 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FF Jaro νίκησε 4 φορές, η EIF νίκησε 3 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FF Jaro έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η EIF έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 0.6 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.2 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 70% των αγώνων.