Ff Jaro 0 vs 3 Eif

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
0
:
3
V
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
2.43ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Ff Jaro
40%4Z 3R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Eif
50%5Z 4R 1P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Ff Jaro
4
Remisy
1
Wygrane Eif
2
Średnia goli
2.4

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ff Jaro
Procent
-4.5
14.3%
-3.5
14.3%
-2.5
14.3%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ff Jaro
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Ff Jaro
4
Remisy
1
Wygrane Eif
2
Średnia goli
2.4

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
43%
Obie drużyny strzelą - Nie
57%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ff Jaro
Procent
-4.5
14.3%
-3.5
14.3%
-2.5
14.3%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ff Jaro
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Ff Jaro — ostatnie 5 meczów

Ykkösliiga|śr 25/07/18 12:30
Zakończone
Ff Jaro
Herb Ff Jaro
3
:
3
Przerwa: 0-2
Herb AC Kajaani
AC Kajaani
Ykkösliiga|pon 09/07/18 12:30
Zakończone
Ff Jaro
Herb Ff Jaro
0
:
3
Przerwa: 0-0
Herb HIFK
HIFK
Ykkösliiga|śr 04/07/18 12:30
Zakończone
JJK Jyväskylä
Herb JJK Jyväskylä
0
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Ff Jaro
Ff Jaro
Ykkösliiga|sob 30/06/18 09:00
Zakończone
KPV
Herb KPV
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Ff Jaro
Ff Jaro
Ykkösliiga|wt 26/06/18 12:30
Zakończone
Ff Jaro
Herb Ff Jaro
3
:
0
Przerwa: 1-0
Herb HJK Klubi 04
HJK Klubi 04
Strona 1 z 2

Eif — ostatnie 5 meczów

Ykkösliiga|sob 21/07/18 11:00
Zakończone
HIFK
Herb HIFK
1
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Eif
Eif
Ykkösliiga|sob 14/07/18 13:00
Zakończone
Eif
Herb Eif
1
:
0
Przerwa: 0-0
Herb KPV
KPV
Ykkösliiga|sob 07/07/18 09:00
Zakończone
Eif
Herb Eif
2
:
1
Przerwa: 0-0
Herb JJK Jyväskylä
JJK Jyväskylä
Ykkösliiga|sob 30/06/18 09:00
Zakończone
FC Haka
Herb FC Haka
1
:
1
Przerwa: 0-0
Herb Eif
Eif
Ykkösliiga|wt 26/06/18 12:30
Zakończone
Eif
Herb Eif
3
:
2
Przerwa: 2-1
Herb KTP
KTP
Strona 1 z 2

Ff Jaro vs Eif — historia H2H

Ykkösliiga|sob 02/06/18 11:00
Zakończone
FF Jaro
Herb FF Jaro
0
:
0
Przerwa: 0-0
Herb EIF
EIF
Ykkösliiga|sob 26/08/17 11:00
Zakończone
EIF
Herb EIF
1
:
2
Przerwa: 0-2
Herb FF Jaro
FF Jaro
Ykkösliiga|pt 30/06/17 12:30
Zakończone
FF Jaro
Herb FF Jaro
1
:
2
Przerwa: 1-0
Herb EIF
EIF
Ykkösliiga|sob 06/05/17 11:00
Zakończone
EIF
Herb EIF
0
:
2
Przerwa: 0-0
Herb FF Jaro
FF Jaro
Ykkösliiga|sob 15/10/16 09:00
Zakończone
EIF
Herb EIF
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb FF Jaro
FF Jaro
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Ff Jaro a Eif?

Historia spotkań Ff Jaro x Eif: 7 spotkań — {home} 4W, 1R, {away} 2W (ostatnie 7 meczów). 17 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,43 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 43,0% meczów. Aktualizacja: 02/06/2018 às 08:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Ff Jaro
4
Remisy
1
Zwycięstwa Eif
2
Gole w historii
17
Średnia goli/mecz
2,43

Najwyższe zwycięstwa

  • Ff Jaro: Ff Jaro 5 x 0 Eif
  • Eif: Ff Jaro 1 x 2 Eif

Ostatnie spotkania

  1. Ff Jaro 0 x 0 Eif
  2. Ff Jaro 2 x 1 Eif
  3. Ff Jaro 1 x 2 Eif
  4. Ff Jaro 2 x 0 Eif
  5. Ff Jaro 2 x 1 Eif
  6. Ff Jaro 5 x 0 Eif
  7. Ff Jaro 0 x 1 Eif

Gole w połówkach — Ff Jaro x Eif

  • 1. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,14 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 57,1% · powyżej 1,5 Gole: 42,9%
  • 2. połowa (7 meczów z danymi): średnio 1,29 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 85,7% · powyżej 1,5 Gole: 42,9%

Ff Jaro x Eif — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania FF Jaro i EIF, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach FF Jaro odnotował 2 zwycięstw, 4 remisów i 4 porażek, zdobywając 7 goli i tracąc 14. EIF odniósł 4 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 11 goli i tracąc 15.

Wydajność

Pod względem wyników FF Jaro ma 20% zwycięstw i średnio 0.7 goli na mecz. EIF ma 40% zwycięstw i średnio 1.1 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

W ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach FF Jaro wygrała 4 razy, EIF wygrała 3 razy i padły 3 remisy.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie FF Jaro ma 30% zwycięstw i średnio 1.4 gola na mecz. Na wyjeździe EIF ma 20% zwycięstw i średnio 0.6 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 3.2 na mecz. W 60% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 70% spotkań.