Nk Nafta Lendava 1903 0 vs 1 Nk Maribor

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 6 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
1
V
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
4.00τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Nk Nafta Lendava 1903
10%1Ν 3Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Nk Maribor
40%4Ν 4Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Nk Nafta Lendava 1903
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Nk Maribor
6
Μέσος όρος γκολ
4.0

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
85.7%
14.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
28.6%
71.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Nk Nafta Lendava 1903
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Nk Nafta Lendava 1903
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Nk Nafta Lendava 1903
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Nk Maribor
6
Μέσος όρος γκολ
4.0

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
71%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
29%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
85.7%
14.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
28.6%
71.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Nk Nafta Lendava 1903
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Nk Nafta Lendava 1903
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Nk Nafta Lendava 1903 — τελευταίοι 5 αγώνες

PrvaLiga|Κυρ 18/05/25 12:30
Ολοκληρώθηκε
Nk Nafta Lendava 1903
Έμβλημα της ομάδας Nk Nafta Lendava 1903
1
:
6
Ημίχρονο: 0-4
Έμβλημα της ομάδας NK Celje
NK Celje
PrvaLiga|Κυρ 11/05/25 10:00
Ολοκληρώθηκε
NK Domžale
Έμβλημα της ομάδας NK Domžale
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Nk Nafta Lendava 1903
Nk Nafta Lendava 1903
PrvaLiga|Παρ 02/05/25 15:15
Ολοκληρώθηκε
Nk Nafta Lendava 1903
Έμβλημα της ομάδας Nk Nafta Lendava 1903
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας NK Bravo
NK Bravo
PrvaLiga|Κυρ 27/04/25 10:00
Ολοκληρώθηκε
Nk Nafta Lendava 1903
Έμβλημα της ομάδας Nk Nafta Lendava 1903
1
:
5
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Koper
FC Koper
PrvaLiga|Σαβ 19/04/25 10:00
Ολοκληρώθηκε
ND Primorje
Έμβλημα της ομάδας ND Primorje
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Nk Nafta Lendava 1903
Nk Nafta Lendava 1903
Σελίδα 1 από 2

Nk Maribor — τελευταίοι 5 αγώνες

PrvaLiga|Κυρ 18/05/25 15:15
Ολοκληρώθηκε
FC Koper
Έμβλημα της ομάδας FC Koper
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Nk Maribor
Nk Maribor
PrvaLiga|Κυρ 11/05/25 12:30
Ολοκληρώθηκε
Nk Maribor
Έμβλημα της ομάδας Nk Maribor
3
:
1
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας ND Primorje
ND Primorje
PrvaLiga|Τετ 07/05/25 13:45
Ολοκληρώθηκε
Nk Maribor
Έμβλημα της ομάδας Nk Maribor
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας NK Celje
NK Celje
PrvaLiga|Σαβ 03/05/25 15:15
Ολοκληρώθηκε
NK Olimpija Ljubljana
Έμβλημα της ομάδας NK Olimpija Ljubljana
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Nk Maribor
Nk Maribor
PrvaLiga|Σαβ 26/04/25 12:30
Ολοκληρώθηκε
Nk Maribor
Έμβλημα της ομάδας Nk Maribor
4
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Kalcer Radomlje
Kalcer Radomlje
Σελίδα 1 από 2

Nk Nafta Lendava 1903 εναντίον Nk Maribor — ιστορικό H2H

PrvaLiga|Τετ 16/04/25 12:30
Ολοκληρώθηκε
NK Nafta Lendava 1903
Έμβλημα της ομάδας NK Nafta Lendava 1903
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας NK Maribor
NK Maribor
PrvaLiga|Κυρ 08/12/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
NK Maribor
Έμβλημα της ομάδας NK Maribor
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας NK Nafta Lendava 1903
NK Nafta Lendava 1903
PrvaLiga|Κυρ 22/09/24 12:30
Ολοκληρώθηκε
NK Nafta Lendava 1903
Έμβλημα της ομάδας NK Nafta Lendava 1903
0
:
3
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας NK Maribor
NK Maribor
Club Friendly Games|Σαβ 06/02/21 13:00
Ολοκληρώθηκε
NK Maribor
Έμβλημα της ομάδας NK Maribor
5
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας NK Nafta Lendava 1903
NK Nafta Lendava 1903
Club Friendly Games|Σαβ 23/05/20 06:00
Ολοκληρώθηκε
NK Maribor
Έμβλημα της ομάδας NK Maribor
3
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας NK Nafta Lendava 1903
NK Nafta Lendava 1903
Σελίδα 1 από 2

Ενδεκάδες για το Nk Nafta Lendava 1903 - Nk Maribor

Βασική ενδεκάδα και αναπληρωματικοί για το Nk Nafta Lendava 1903 - Nk Maribor, με αριθμούς φανέλας και θέσεις — δεδομένα που καταγράφηκαν στις 12/11/2025.

Ποιος διαιτήτευσε το Nk Nafta Lendava 1903 - Nk Maribor;

Denis Halilovic ήταν ο διαιτητής του Nk Nafta Lendava 1903 - Nk Maribor, με μέσο όρο 2,0 καρτών ανά αγώνα — δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες.

Δείτε τα πλήρη στατιστικά του διαιτητή Denis Halilovic.

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Nk Nafta Lendava 1903 και Nk Maribor;

Ιστορικό μεταξύ Nk Nafta Lendava 1903 και Nk Maribor: 7 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 28 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 4,00 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 71,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 16/04/2025 às 09:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Nk Nafta Lendava 1903
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Nk Maribor
6
Γκολ στο ιστορικό
28
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
4,00

Μεγαλύτερες νίκες

  • Nk Maribor: Nk Nafta Lendava 1903 0 x 4 Nk Maribor

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Nk Nafta Lendava 1903 1 x 1 Nk Maribor
  2. Nk Nafta Lendava 1903 0 x 4 Nk Maribor
  3. Nk Nafta Lendava 1903 0 x 3 Nk Maribor
  4. Nk Nafta Lendava 1903 1 x 5 Nk Maribor
  5. Nk Nafta Lendava 1903 1 x 3 Nk Maribor
  6. Nk Nafta Lendava 1903 2 x 4 Nk Maribor
  7. Nk Nafta Lendava 1903 1 x 2 Nk Maribor

Γκολ ανά ημίχρονο — Nk Nafta Lendava 1903 x Nk Maribor

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,57 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 42,9%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,43 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 71,4%

Nk Nafta Lendava 1903 x Nk Maribor — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης NK Nafta Lendava 1903 - NK Maribor, με 9 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα NK Nafta Lendava 1903 σημείωσε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 22 γκολ υπέρ και 16 κατά. Η ομάδα NK Maribor είχε 2 νίκες, 5 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 10 γκολ υπέρ και 12 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα NK Nafta Lendava 1903 έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 2.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα NK Maribor έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 9 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η NK Nafta Lendava 1903 νίκησε 1 φορές, η NK Maribor νίκησε 7 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η NK Nafta Lendava 1903 έχει 1 νίκες, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες. Η NK Maribor έχει 1 νίκες, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η NK Nafta Lendava 1903 έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η NK Maribor έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.9 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.78 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 77.8% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 67% των αγώνων.