Siena Saints 52 vs 61 Iona Gaels

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
52
:
61
V
HT 30-29
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
139.20ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Siena Saints
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Iona Gaels
70%7Z 0R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Siena Saints
5
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
5
Średnia punktów
139.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
30%
70%
160.5
10%
90%
170.5
10%
90%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
40%
60%
80.5
30%
70%
85.5
10%
90%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
80%
20%
40.5
80%
20%
42.5
80%
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Siena Saints
Procent
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
40%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Siena Saints
Procent
-14.5
0%
-10.5
10%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Siena Saints
Procent
-14.5
3.1%
-10.5
3.1%
-7.5
18.8%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Siena Saints
5
Remisy
0
Wygrane Iona Gaels
5
Średnia punktów
139.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
30%
70%
160.5
10%
90%
170.5
10%
90%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
40%
60%
80.5
30%
70%
85.5
10%
90%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
80%
20%
40.5
80%
20%
42.5
80%
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Siena Saints
Procent
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
40%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Siena Saints
Procent
-14.5
0%
-10.5
10%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Siena Saints
Procent
-14.5
3.1%
-10.5
3.1%
-7.5
18.8%

Siena Saints — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|sob 14/02/26 19:00
Zakończone
NCAA Women|czw 12/02/26 23:00
Zakończone
NCAA Women|ndz 08/02/26 14:00
Zakończone
NCAA Women|sob 31/01/26 16:00
Zakończone
NCAA Women|czw 29/01/26 20:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Iona Gaels — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|sob 14/02/26 18:00
Zakończone
NCAA Women|czw 12/02/26 23:00
Zakończone
NCAA Women|sob 07/02/26 18:00
Zakończone
Fairfield Stags
Herb Fairfield Stags
82
:
46
Przerwa: 40-24
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|sob 31/01/26 16:00
Zakończone
Manhattan Jaspers
Herb Manhattan Jaspers
51
:
65
Przerwa: 24-32
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|czw 29/01/26 13:00
Zakończone
Merrimack Warriors
Herb Merrimack Warriors
87
:
63
Przerwa: 45-18
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
Strona 1 z 2

Siena Saints vs Iona Gaels — historia H2H

NCAA Women|sob 03/01/26 15:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
80
:
94
Przerwa: 38-46
Herb Siena Saints
Siena Saints
NCAA Women|sob 25/01/25 16:00
Zakończone
Siena Saints
Herb Siena Saints
79
:
68
Przerwa: 41-29
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
NCAA Women|sob 04/01/25 15:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
82
:
75
Przerwa: 55-37
Herb Siena Saints
Siena Saints
NCAA Women|czw 08/02/24 21:00
Zakończone
Iona Gaels
Herb Iona Gaels
57
:
74
Przerwa: 23-30
Herb Siena Saints
Siena Saints
NCAA Women|sob 20/01/24 16:00
Zakończone
Siena Saints
Herb Siena Saints
77
:
56
Przerwa: 33-27
Herb Iona Gaels
Iona Gaels
Strona 1 z 2

Siena Saints

Iona Gaels

Statystyki zawodników meczu Siena Saints x Iona Gaels

W meczu Siena Saints x Iona Gaels Isabellah Middleton był najlepszym strzelcem z dorobkiem 20 punkty. Dane zarejestrowano 20.02.2026.

Siena Saints

Statystyki zawodników Siena Saints w meczu Siena Saints x Iona Gaels
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Kaiya Rain TuckerG169368/168/160/00/24
Nicole MeliousG92024/114/80/31/11
Genevive WedemeyerG71103/72/61/10/04
Alden YergeyG65233/123/70/50/01
Caydence HadleyF53122/22/20/01/23
Jamariah TurnerG40002/32/30/00/31
Olivia Watkins44312/52/50/00/32
Valencia Fontenelle-PossonG12020/30/10/21/23
Alexis RosenfeldF02020/00/00/00/00
Dallas PierceG00000/00/00/00/01
Garrisen FreemanG01010/00/00/00/00

Iona Gaels

Statystyki zawodników Iona Gaels w meczu Siena Saints x Iona Gaels
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Isabellah MiddletonG2010376/124/82/46/72
Zoey WardF1611386/144/82/62/43
Ella FajardoG133034/103/71/34/41
Claudia FielG41011/21/10/12/52
Mya ZaccagniniG40000/40/30/14/41
Johanna FloresF27251/31/30/00/01
Naomi BarnwellGF26241/71/60/10/02
Adrianna GonzalezG00000/00/00/00/01
Ale CiveraG03120/10/00/10/03

Jaki jest bilans spotkań między Siena Saints a Iona Gaels?

Historia spotkań Siena Saints x Iona Gaels: 10 spotkań — {home} 5W, 0R, {away} 5W (ostatnie 10 meczów). 1392 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 03/01/2026 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Siena Saints
5
Remisy
0
Zwycięstwa Iona Gaels
5
Gole w historii
1392

Najwyższe zwycięstwa

  • Siena Saints: Siena Saints 77 x 56 Iona Gaels
  • Iona Gaels: Siena Saints 64 x 91 Iona Gaels

Ostatnie spotkania

  1. Siena Saints 94 x 80 Iona Gaels
  2. Siena Saints 79 x 68 Iona Gaels
  3. Siena Saints 75 x 82 Iona Gaels
  4. Siena Saints 74 x 57 Iona Gaels
  5. Siena Saints 77 x 56 Iona Gaels
  6. Siena Saints 66 x 67 Iona Gaels
  7. Siena Saints 64 x 91 Iona Gaels
  8. Siena Saints 66 x 68 Iona Gaels
  9. Siena Saints 57 x 64 Iona Gaels
  10. Siena Saints 56 x 51 Iona Gaels

Siena Saints x Iona Gaels — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Siena Saints a Iona Gaels. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Siena Saints ma 5 zwycięstw i 5 porażek, zdobywając 629 punktów i tracąc 662. Iona Gaels ma 8 zwycięstw i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 624 punktów i tracąc 566.

Wydajność

Siena Saints ma 50% zwycięstw i średnio 62.9 punktów na mecz. Iona Gaels ma 80% i średnio 62.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Siena Saints wygrała 4, a Iona Gaels 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Siena Saints ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Iona Gaels ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Siena Saints ma 60% zwycięstw i średnio 67.2 punktów. Na wyjeździe Iona Gaels ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 138.6 na mecz. Analizuj linie sum.