Wang Jun — στατιστικά προπονητή

Συγκρίνετε τον/την Wang Jun με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Wang Jun με

Wang Jun

56% νίκες

τελευταίοι 9 αγώνες
W

Wang Jun

Προπονητής
9 αγώνες
Η
Η
Ι
Ν
Η

Στατιστικά - Wang Jun

Όλοι οι 9 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής9
Νίκες5
Ισοπαλίες1
Ήττες3
Ποσοστό νικών55.6%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα2.11
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα2.11
Γκολ κατά ανά αγώνα1.33
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα0.78
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά55.6%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ22.2%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες33.3%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα1.33
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα1.33
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα5.11

Σύνοψη - Wang Jun

Αγώνες ως προπονητής
9
Νίκες
5 (55.6%)
Ισοπαλίες
1 (11.1%)
Ήττες
3 (33.3%)
Βαθμοί/αγώνα
1.78

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
3.44
Μέσος όρος γκολ υπέρ
2.11
Μέσος όρος γκολ κατά
1.33
Διαφορά τερμάτων
7

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (5)
Εκτός (4)
Νίκες (%)
40.0%
75.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.40
2.25
Γκολ υπέρ/αγώνα
1.20
3.25

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
1.33
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
1.33
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
5.11

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 54.3%
Εκτός: 45.7%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
22.2%
77.8%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
44.4%
55.6%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
22.2%
77.8%

Wang Jun — Στατιστικά

τελευταίοι 9 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Wang Jun: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 5; ισοπαλίες 1; ήττες 3; γκολ υπέρ 19; γκολ κατά 12.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 55.6; μέσος όρος γκολ 2.11; μέσος όρος γκολ κατά 1.33; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 55.6.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 1; πρόσφατες ισοπαλίες 1; πρόσφατες ήττες 3; πρόσφατα γκολ υπέρ 11.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 40; ποσοστό νικών εκτός 75; μέσος όρος γκολ εντός 1.2; μέσος όρος γκολ εκτός 3.25.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 55.6; ποσοστό ηττών 33.3; ποσοστό ισοπαλιών 11.1.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Wang Jun ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Wang Jun στην ομάδα China U20;

Wang Jun προπονεί την ομάδα China U20. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 01/04/2026, 5Ν-1Ι-3Η (56% νίκες, 1,78 βαθμοί/αγώνα) σε 9 αγώνες για την ομάδα China U20.

Δείγμα: όλοι οι 9 αγώνες. Ο/Η Wang Jun καταγράφει 56% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές