Wang Jun — statystyki trenerskie

Porównaj Wang Jun z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Wang Jun z

Wang Jun

56% zwycięstw

ostatnie 9 meczów
W

Wang Jun

Trener
9 mecze
P
P
R
Z
P

Statystyki - Wang Jun

Wszystkie 9 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze9
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw55.6%
Gole strzelone na mecz2.11
Gole
Gole strzelone na mecz2.11
Gole stracone na mecz1.33
Różnica goli na mecz0.78
Procent czystych kont55.6%
Procent bez zdobytego gola22.2%
Obie drużyny strzeliły33.3%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.33
Łączna liczba kartek na mecz1.33
Popełnione faule na mecz5.11

Podsumowanie - Wang Jun

Prowadzone mecze
9
Zwycięstwa
5 (55.6%)
Remisy
1 (11.1%)
Porażki
3 (33.3%)
Punkty/mecz
1.78

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.44
Średnia goli strzelonych
2.11
Średnia goli straconych
1.33
Różnica goli
7

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (5)
Na wyjeździe (4)
Zwycięstwa (%)
40.0%
75.0%
Punkty/mecz
1.40
2.25
Gole strzelone/mecz
1.20
3.25

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.33
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.33
Średnia fauli łącznie
5.11

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 54.3%
Na wyjeździe: 45.7%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
55.6%
44.4%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
22.2%
77.8%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
44.4%
55.6%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
22.2%
77.8%

Wang Jun — Statystyki

ostatnie 9 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Wang Jun: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 19; gole stracone 12.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 55.6; średnia gole 2.11; średnia gole stracone 1.33; odsetek czystych kont 55.6.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 75; gospodarz średnia gole 1.2; gość średnia gole 3.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 55.6; odsetek porażki 33.3; odsetek remisy 11.1.

Najnowsze mecze trenera Wang Jun

Jaki bilans ma Wang Jun w klubie China U20?

Wang Jun prowadzi China U20. W analizowanym okresie, od 01.04.2026 bilans to 5W-1R-3P (56% zwycięstw, 1,78 pkt/mecz) w 9 meczach w klubie China U20.

W próbie wszystkie 9 mecze Wang Jun ma 56% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy