Limoges Csp 93 vs 71 Nanterre 92

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
93
:
71
D
HT 43-37
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
155.10ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Limoges Csp
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Nanterre 92
30%3Z 0R 7P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Limoges Csp
5
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
5
Średnia punktów
155.1

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
60%
40%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
80%
20%
80.5
30%
70%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
10%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
5%
-7.5
10%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Limoges Csp
5
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
5
Średnia punktów
155.1

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
60%
40%
160.5
40%
60%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
80%
20%
80.5
30%
70%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Limoges Csp
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
20%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
10%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Limoges Csp
Procent
-14.5
0%
-10.5
5%
-7.5
10%

Limoges Csp — ostatnie 5 meczów

France Pro A|wt 26/11/19 16:00
Zakończone
Limoges Csp
Herb Limoges Csp
80
:
83
Przerwa: 42-37
Herb JL Bourg Basket
JL Bourg Basket
France Pro A|sob 23/11/19 16:00
Zakończone
Eurocup|śr 20/11/19 16:45
Zakończone
France Pro A|sob 16/11/19 16:00
Zakończone
Boulazac Basket
Herb Boulazac Basket
84
:
81
Przerwa: 39-41
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
Eurocup|śr 13/11/19 14:00
Zakończone
Vilniaus Rytas
Herb Vilniaus Rytas
92
:
78
Przerwa: 46-36
Herb Limoges Csp
Limoges Csp
Strona 1 z 2

Nanterre 92 — ostatnie 5 meczów

France Pro A|śr 27/11/19 16:00
Zakończone
France Pro A|ndz 24/11/19 12:00
Zakończone
Monaco Basket
Herb Monaco Basket
79
:
69
Przerwa: 43-32
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
Eurocup|śr 20/11/19 13:30
Zakończone
UNICS Kazan
Herb UNICS Kazan
72
:
79
Przerwa: 36-42
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|ndz 17/11/19 12:00
Zakończone
Eurocup|wt 12/11/19 16:45
Zakończone
Strona 1 z 2

Limoges Csp vs Nanterre 92 — historia H2H

France Pro A|ndz 03/03/19 14:30
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
86
:
65
Przerwa: 48-28
Herb Limoges CSP
Limoges CSP
LNB Pro A Leaders Cup|pt 15/02/19 17:30
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
75
:
98
Przerwa: 35-44
Herb Limoges CSP
Limoges CSP
France Pro A|sob 17/11/18 17:00
Zakończone
Limoges CSP
Herb Limoges CSP
80
:
62
Przerwa: 39-31
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|wt 15/05/18 15:45
Zakończone
Limoges CSP
Herb Limoges CSP
82
:
80
Przerwa: 51-40
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
LNB Pro A Leaders Cup|pt 16/02/18 17:30
Zakończone
Limoges CSP
Herb Limoges CSP
74
:
84
Przerwa: 38-33
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Limoges Csp a Nanterre 92?

Historia spotkań Limoges Csp x Nanterre 92: 10 spotkań — {home} 5W, 0R, {away} 5W (ostatnie 10 meczów). 1551 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 03/03/2019 às 11:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Limoges Csp
5
Remisy
0
Zwycięstwa Nanterre 92
5
Gole w historii
1551

Najwyższe zwycięstwa

  • Limoges Csp: Limoges Csp 98 x 75 Nanterre 92
  • Nanterre 92: Limoges Csp 65 x 86 Nanterre 92

Ostatnie spotkania

  1. Limoges Csp 65 x 86 Nanterre 92
  2. Limoges Csp 98 x 75 Nanterre 92
  3. Limoges Csp 80 x 62 Nanterre 92
  4. Limoges Csp 82 x 80 Nanterre 92
  5. Limoges Csp 74 x 84 Nanterre 92
  6. Limoges Csp 75 x 73 Nanterre 92
  7. Limoges Csp 81 x 91 Nanterre 92
  8. Limoges Csp 70 x 64 Nanterre 92
  9. Limoges Csp 76 x 90 Nanterre 92
  10. Limoges Csp 68 x 77 Nanterre 92

Limoges Csp x Nanterre 92 — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Limoges CSP a Nanterre 92. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Limoges CSP ma 4 zwycięstw i 6 porażek, zdobywając 876 punktów i tracąc 875. Nanterre 92 ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 858 punktów i tracąc 817.

Wydajność

Limoges CSP ma 40% zwycięstw i średnio 87.6 punktów na mecz. Nanterre 92 ma 50% i średnio 85.8 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Limoges CSP wygrała 3, a Nanterre 92 7.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Limoges CSP ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Nanterre 92 ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Limoges CSP ma 40% zwycięstw i średnio 86.6 punktów. Na wyjeździe Nanterre 92 ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 171.8 na mecz. Analizuj linie sum.